Tradiční rodinná společnost Spak vyrábí již od roku 1935 s podporou lokálních dodavatelů oblíbené omáčky k dochucení nejrůznějších pokrmů. Hlavní důraz je kladen zásadně na kvalitu. Vsaďte na jistotu a vychutnejte si opravdu gurmánský zážitek!

Více najdete na Facebooku či Instagramu 
5f4ce52a812f5obrazek.png

Jaké jsou naše recenze?

Klára Křížová

Moje léto je vždy ve znamení grilování. Mám ráda, když se sejdou přátelé, rozpálíme gril a grilujeme maso, sýry, zeleninu. Také mám ráda burgery z kvalitního hovězího masa a to je vždy dobré ochutit chutnou omáčkou. Testované omáčky od značky Spak byly moc dobré a líbí se mi, že značka pracuje s kvalitními surovinami a omáčky jsou bez konzervantů. Spak Barbecue omáčka krásně dochutila burgery a Spak Mexico Tequila omáčka kuřecí křídla s opečenou kukuřicí. Rozhodně zajímavá je i Spak Barbecue Whiskey omáčka, použila jsem jí ke kuřecímu steaku. Myslím, že všechny čtyři druhy mají skvělou chuť a vůni, po které se vám budou sbíhat sliny.

Linda Zdražilová

Grilujeme pravidelně, tak jsem ráda testovala omáčky Spak. Máme rádi vypečenou krkovičku z grilu, stejně tak i kotlety nebo burgery z mletého masa. Nejvíc mi chutnala Spak Barbecue omáčka, je dobré, že ji můžete mít i ve variantě Barbecue BIO omáčka. Jestli máte rádi mexickou kuchyni, rozhodně si kupte Spak Mexico Tequila omáčku. Mezi mými přáteli bodovaly všechny omáčky, každý si našel to, co mu chutnalo.
5f4ce53c33926obrazek.png
Věra Forejtová

Grilujeme doma všechno – maso, ale i bezmasé pokrmy. Je super, že se omáčky hodí i k zelenině, třeba cuketa, která je sama od sebe bez chuti je s omáčkami přímo skvělá. Stejně tak i lilek nebo brokolice. Jediné, k čemu se moc nehodí, jsou ryby, které vyžadují spíš lehké dipy s česnekem či koprem. Pro maso, uzeniny, párky nebo buřty můžete požít kteroukoliv ze Spak omáček, určitě vám budou chutnat. Moje dcera nejvíc preferuje Spak Barbecue omáčku, ideálně v kombinaci s jejími oblíbenými špízky s masovými koulemi.

Co jsme testovaly?

Spak Barbecue a Barbecue BIO omáčka

Spak Barbecue omáčka vás potěší nasládlou kořeněnou chutí podle americké receptury. Vychutnejte si oblíbené kouřové aroma a chuť bez konzervantů! Skvěle se hodí ke grilovanému masu a do marinády. Vaší pozornosti by neměla ujít ani Spak Barbecue omáčka v BIO kvalitě. Všechny suroviny použité pro její výrobu pocházejí výhradně z ekologického zemědělství.
5f4ce54d8022dobrazek.png

Spak Barbecue Whiskey omáčka

Pro milovníky neotřelých chutí je určena speciální Spak Barbecue Whiskey omáčka. Typická kořeněná nasládlá omáčka podle americké receptury vyniká oblíbeným kouřovým aroma a chutí a její výjimečnou chuť podtrhuje kapka whisky. Omáčka je bez konzervantů.

Spak Mexico Tequila omáčka

Se Spak Mexico Tequila omáčkou netradičně doplníte vaši grilovací hostinu. Potěší vás jemně pikantní chutí díky inspiraci mexickými pokrmy, kterou doplňuje kapka tequily. Spak doporučuje svoji Mexico Tequila omáčku ke šťavnaté kukuřici a zelenině nebo pro přípravu mexických specialit. V této omáčce nenajdete žádné konzervanty ani barviva.
5f4ce55b98e21obrazek.png

5f4ce57090a44obrazek.png
Naše články:

Grilování s chutnými omáčkami Spak

Grilujeme se Spakem

Příběh 85leté tradice: výrobky rakouské společnosti Spak

Originální a chutné recepty s ketchupy Spak Master

Reklama