63593054d3283PA120745.jpg

CHAI WHITE SHARK LATTE MACCHIATTO

Jaký je postup a co budete potřebovat?

  • Do sklenice latte macchitatto nalijte.
  • 28 g směsi Chai latte s napěněným mlékem.
  • Jako poslední nalijte espresso Costa Coffee.
  • Doporučujeme nápoj promíchat, aby se spojily všechny chutě.
  • Tento podzimní recept připravila kávová expertka Costa Coffee Tereza Hrabálková, která se věnuje přípravě kávy přes 20 let.

PA120765.jpg

Jak nám tento kávový nápoj chutnal? Přečtěte si naše recenze!

Klára:
Za mě je tento recept nejlepší, chutnal mi v rámci naší ochutnávky 4 podzimních receptů nejvíce. Tím ale nechci říci, že by mi ostatní nechutnaly. Naopak, bylo těžké rozhodnout, který byl ten NEJ. Já si chci tuto chuť neustále připomínat, takže si tento recept budu připravovat i doma.

Marta:
Jde o velice dobrý lahodný nápoj, který si můžeme připravit i doma. Skvělý je s našlehaným mlékem. Chuť je jemně kořeněná, trochu štiplavá. Byla jsem příjemně překvapená.

PA120759.jpg

Veronika:
CHAI WHITE SHARK mě úplně nadchl. Skvělá jemně kořeněná chuť, ideální pro podzimní a zimní prohřátí. Určitě si ho budu dávat pravidelně. Opět se jedná o lehce nasládlý nápoj, ale to vůbec ničemu nevadí. Zachumlat se do deky, připravit si Bílého žraloka a začíst se do dobré knihy - to zní jako dokonalý plán.

Kristýna:
Takto upravené a dochucené latte je naprosto skvělé. Velmi neotřelá chuť, koření je velmi originální, dodává nápoji lehce orientální chuť. Musím říci, že je to můj favorit.

Hana:
Nápoj CHAI WHITE SHARK hodnotím velmi kladně. Jeho chuť jen tak nevyvane z paměti. Neustále mě napadají otázky, co vlastě je v té směsi Chai latte, co jí dává tak nevšední a dobrou chuť. Toto musíte ochutnat, abyste věděli, o čem mluvím, proto vám ho ráda doporučím, je to baristický zážitek. Díky expertce Tereze jsem měla možnost si ho hezky užít.

PA120763.jpg

Vendula:
Tento zvláštní kofeinový nápoj s výrazně dochucenou směsí Chai latte mě hodně překvapil. Mám ráda zajímavé chutě, a proto ho hodnotím velmi pozitivně.

Zuzana:
Líbí se mi, že tento nápoj je sladký tak akorát a jeho chuť je pro mě překvapivá, protože jsem nic podobného této chuti nepila a ráda ochutnávám nápoje, které neznám. Pro chladný podzimní večer je to ideální.

63593025c00d1costa.jpg

Jisté je, že CHAI WHITE SHARK LATTE MACCHIATTO budete muset ochutnat, pokud si chcete pochutnat jako my. Testerky potvrzují jeho neotřelou a originální kořeněnou chuť!

Naše články s recenzemi na jednotlivé testované kávové nápoje a recepty najdete ZDE
6359277231dc4obrazek.png
Reklama