PA120583.jpg

My jsme cappuccino se sirupem měli možnost vyzkoušet na naší akci s deseti testerkami a musíme říci, že je skvělé. Určitě vám ho rádi doporučíme! Pokud máte rádi kávu Costa Coffee jako my, pak si ho vychutnáte a dáte nám rozhodně za pravdu.

Cappuccino se sirupem

Co budete potřebovat?

  • Šálek na cappuccino
  • Espresso Costa Coffee (kapsle, či Espresso o celkovém objemu 30 ml)
  • Sirup – doporučujeme Monin
  • Teplé zpěněné mléko

PA120578-1-.jpg

Jak na to?

  • Do šálku na cappuccino (max 240 ml) vlijte 10 ml sirupu.
  • Připravte 30 ml espressa a zalijte teplým zpěněným mlékem.
  • Pokud nevlastníte kávovar s tryskou či zásobníkem využijte domácí pěnič mléka.

Tento podzimní recept připravila kávová expertka Costa Coffee Tereza Hrabálková, která se věnuje přípravě kávy přes 20 let.

PA120588.jpg

Jak nám cappuccino se sirupem chutnalo? Přečtěte si naše recenze:

Marta:
Tohle byl velice sladký a chutný drink. Ačkoliv já nejsem příznivcem sladkých kávových nápojů a zásadně kávu nesladím, tak tohle můžu! Neberu to příliš jako kávu, ale jako hotový dezert. Šlo o příjemný sladký nápoj, který bych si během zimních nedělí klidně vychutnala i doma zabalená v dece a s knížkou v ruce. I když přece jen, trochu méně sladší by mi cappuccino nevadilo.

Klára:
Cappuccino mám ráda a tato kombinace byla pro mě velmi příjemným překvapením. Opravdu velmi zajímavé, chutě kávy spolu se sirupem daly kofeinovému nápoji překvapivou chuť. Za mě rozhodně ano, je to dobré.

Hana:
Je to dost sladký nápoj, ale nadchl mě. Ráda zkouším něco nového a tato kombinace se sirupem se povedla. Vlastně by mě asi nenapadlo, jak to může být dobré.

Kristýna:
Cappuccino se sirupem mi moc chutnalo. Příjemná chuť, napila jsem se a po prvním doušku jsem věděla, že mi to bude chutnat. Dobrý tip pro chladné večery. Určitě vyzkouším i doma.

PA120608.jpg

Katka:
Mám ráda sladké i cappuccino zároveň, takže mi tenhle nápoj chutnal hodně. Možná bych medového sirupu dala trochu méně, ale ta chuť byla moc dobrá. Takový nápoj bych mohla pít celé období podzim/zima, protože krásně zahřeje a uspokojí chuť na sladké. Zkrátka mu přijdou na chuť ti, kteří mají rádi sladkou mléčnou kávu.

Veronika:
Ochutnala jsem cappuccino s Moninem a velmi mi chutnalo. Piju obvykle hořkou kávu a vnímala jsem nápoj tedy spíše jako dezert. Ozvláštnit si kávu některým ze sirupů je určitě skvělý nápad, a vymýšlet zajímavé kombinace, zábava.

Vendy:
Zajímavá chuť, cappuccino se sirupem jsem nikdy nepila a byla jsem překvapená, jak je to skvělé!

PA120598-1-.jpg

Viky:
Mám ráda sladkou kávu a cappuccino si dávám pro jeho chuť. Měla jsem trochu obavy, zda mi káva se sirupem bude chutnat, ale přiznám se, že mi chutnalo prakticky hned. Takže za mě má tento recept pochvalu.

Anna:
Ano! To je moc chutná káva a jsem ráda, že jsem ji ochutnala.

Zuzana:
Cappuccino si dávám často, místo dezertu. Jeho sladká a plná chuť je to, co mi vyhovuje. Příchuť sirupu v této kávě skvěle ladila s napěněným mlékem a chutí kávy. V rámci testování mě cappuccino se sirupem chutnalo nejvíce. Díky za tuto zkušenost.

63593163e2babcosta.jpg

Testerky potvrzují, že jim cappuccino se sirupem Monin chutnalo, takže pokud se vám sbíhají sliny a rády ochutnáte to, co my, pokud máte doma kávovar, který pracuje s mlékem, připravte si ho doma také.

Naše články s recenzemi na jednotlivé testované kávové nápoje a recepty najdete ZDE
6359277231dc4obrazek.png
Reklama