ETAJistě se vám již někdy stalo, že jste neměli po ruce sáček do vysavače. Já se s tím potýkám už dlouho. Bohužel se mi stává, že sáčky zapomínám koupit, takže ten, co je ve vysavači, musí pohlit vše vysáté až k prasknutí. Rozhodla jsem se tedy příští vysavač pořídit bez sáčků. Přijde mi to jako bezva vynález! Když se zásobník prachu a nečistot naplní, lze ho snadno vysypat, omýt a zase vložit do vysavače, který je ihned připraven pojmout další dávky nečistot.

Vyzkoušela jsem tedy vysavač Dualic od ETY a hned jsem si ho oblíbila pro jeho vzhled i funkce, kterými oplývá. Zejména možnosti, vysávat bez sáčků! Moje zkušenost s ním je jen pozitivní! Lehce se s ním manipuluje, velikost je tak akorát a modrá metalízová barva mu dodá moderní vzhled! Také se dobře vejde do prostor pro klidové pomocníky. Mohu jen doporučit. Už žádný stres se sáčky, které nemám, protože doma došly a já další zapomněla koupit!

Vysavač DUALIC od značky ETA vyniká především možností vysávání se sáčkem či bez a sacím výkonem 400 W / 390 W. Kovová teleskopická sací trubice a 5 m přívodního kabelu zaručují, že se dostanete i do hůře přístupných míst ve svém bytě. Jistě oceníte nízkou úroveň hluku, díky níž bude vysávání opravdu zábavou.

Více na http://www.eta.cz/bezsackove-vysavace/bezsackovy-podlahovy-vysavac-dualic-eta-047290000

Pro ty, kteří dávají přednost vysavačům sáčkovým, má ETA v nabídce například sáčkový vysavač Canto.

Sáčkový vysavač ETA Canto se vyznačuje především vysoce výkonným motorem v kombinaci s nízkou hlučností. Díky efektivnímu motoru - o 30 % nižší spotřeba, za 5 let ušetříte nějakých 1 000 Kč.

Více na http://eta.cz/eta-canto-modre

 

 

 

 

Reklama