Více o vysavači Dyson V11 Absolute Extra™ najdete na této stránce: www.dyson.cz

Vysavač Dyson V11 Absolute Extra™  vypadá opravdu skvěle a stejně tak pracuje. To, co jste si mysleli, že je ve světě vysavačů ještě nemožné, tento vysavač umí.
5eddfd1136c29obrazek.png

Oceníte zejména to, že nabitý pracuje až dvě hodiny! Dvě sady baterií typu click-in prodlužují provozní dobu vysavače na 120 minut, přičemž je zaručeno nepřerušené čištění. Výkon bezdrátového vysavače Dyson V11 Absolute Extra™ monitorují tři mikroprocesory až 8000krát za sekundu. Mikroprocesory jsou umístěny v senzoru dynamického zatížení uvnitř čisticí hlavy High Torque s vysokým točivým momentem, uvnitř motoru Dyson Hyperdymium a uvnitř baterie. Tento pokrok zaručuje, že sací výkon se nastaví automaticky v závislosti na typu povrchu, a majitel tak může vidět, kolik doby provozu zbývá.

Vysavač je inteligentní a multifunkční – využijete ho jak na tvrdých podladách, tak na koberci a pokud chcete, krásně s ním vysajete i vnitřek auta. Jeho čistící schopnost vás dostane - pevně utěsněný filtrační systém vysavače zachycuje 99,97 % částic o velikosti již 0,3 mikronu a vylučuje čistý vzduch. Při vysávání je celkem tichý, Je navržen tak, aby absorboval vibrace a tlumil zvuk, čímž se snižuje jeho hlučnost.

Ano, je to tak, vysavač sám rozezná povrch! Inteligentně detekuje odpor kartáče a automaticky komunikuje s mikroprocesory motoru a baterie a na základě toho mění sací výkon mezi koberci a tvrdými podlahami. To umožňuje hluboké čištění koberců a prodloužení provozní doby na tvrdých podlahách. Stejně jako my, oceníte itegrovanou LCD obrazovku, na které si můžete kontrolovat aktuální výkon, režim napájení a to, jak dlouho ještě můžete pracovat, než se baterie vybije. Zároveň můžete sledovat stavy filtrů a to, kdy je potřeba je vyměnit.
Perfektní vychytávkou je čištění a to, jak se vysavač zbavuje vysátých nečistot. Mechanizmus „namířit a stisknout” jediným úkonem hygienicky vysype prach a nečistoty do odpadkového koše. Přiznám se, že to jsem opravdu ocenila!
Máte strach, že vám bude doma překážet? Najděte mu místo u zdi, na kterou umístíte speciální úchytku. Pak do ní vysavač zasunete, úchyt slouží zároveň k nabíjení vysavače.

Co vás na vysavači Dyson V11 Absolute Extra™ bude bavit:
5eddfd262d220obrazek.png

Vyměnitelné baterie nabízející 120 minut čištění bez přerušení
Nejvýkonnější baterie společnosti Dyson má 7 větších vysoce kapacitních článků s nikl-kobalt-hliníkovými katodami, které poskytují větší sací výkon. Bezdrátový vakuový vysavač Dyson V11 Absolute ExtraTM se nyní dodává se dvěma bateriemi typu click-in, které prodlužují výdrž stroje na 120 minut, přičemž je zaručeno nepřerušené čištění.

Nejvýkonnější digitální motor společnosti Dyson    
V jádru přístroje je motor Dyson Hyperdymium běžící rychlostí 125 000 ot./min. Má trojitý difuzor pro optimalizaci rovnováhy výkonu a výkonu při současném snížení turbulence a hluku. Zvýšená účinnost motoru generuje o 20 % výkonnější sání než jeho předchůdce.5eddfd3a2ef8fobrazek.png

Pokročilá filtrace
Vystavení se prachu a alergenům může ovlivnit kvalitu života. Pevně utěsněný filtrační systém vysavače zachycuje 99,97 % částic o velikosti již 0,3 mikronu a vylučuje čistý vzduch. 14 cyklonů generuje sílu více než 79 000 g, kterou vrhá do koše mikroskopické částice, jako jsou pyl, bakterie a roztoči.

Čisticí hlava High Torque a dynamický snímač zatížení (DLS)
Systém DLS, který je jedinečný pro čisticí hlavu High Torque s vysokým točivým momentem, inteligentně detekuje odpor kartáče a automaticky komunikuje s mikroprocesory motoru a baterie a na základě toho mění sací výkon mezi koberci a tvrdými podlahami. To umožňuje hluboké čištění koberců a prodloužení provozní doby na tvrdých podlahách.

Čisticí hlava High Torque má tuhé nylonové štětiny, které se dostanou hluboko do koberce, a odstraní tak nečistoty pod povrchem, a antistatická uhlíková vlákna, která zachycují prach z tvrdých podlah a štěrbin. Integrovaný digitální motor otočí kartáč až 60krát za sekundu.
5eddfdd1c1f33obrazek.png

LCD obrazovka podává zprávy inteligentně a v reálném čase
Integrovaná obrazovka zobrazuje aktuální výkon, včetně vybraného režimu napájení a zbývající doby provozu, což uživateli poskytuje větší kontrolu nad vysáváním.

Obrazovka vám ukazuje, kdy vyčistit filtry pro zajištění optimálního výkonu, a informuje o případných blokacích a o tom, jak je vyčistit. Díky senzorickým magnetům zabudovaným do sestavy filtru vás obrazovka také bude uniformovat, že filtr není správně připojený. 
5eddfe3be1063obrazek.pngPokud se budete rozhodovat jaký si vybrat bezdrátový vysavač a budete ve svých představách a požadavcích nároční, pak si rozhodně vyberte Dyson V11 Absolute Extra™. Počítejte s tím, že kvalitu si zaplatíte, stojí 22 450 Kč. Užijete si ale luxus při úklidu a vysávání.

5eddfda41701fobrazek.png

Více najdete na Dyson.cz
5eddfe0a05ad7obrazek.png

Cena: 22.490 Kč

Reklama