barvení

Někde jsem slyšela, že muži hodnotí ženskou krásu nejen podle určitých tělesných partií, ale také podle vlasů. Stačí si jen například vzpomenout na jistý díl pořadu Jana Krause, kde se pěkně obul do vlasových odrostů moderátorky Kateřiny Kristelové. A pak, že si muži nevšímají.

barvení

Čekala mě velká slavností událost. A co kdyby se na ní objevil i zmíněný Kraus. Musím vypadat krásně, a nejen co se týká slavnostního oblečení, ale zejména pak slavnostního účesu. Na nějaké drdoly jsem si nikdy moc nepotrpěla, ale na barvu vlasů ano. A ta moje nyní hlásí SOS a peněženka prázdná. Mám středně hnědé vlasy, nejraději používám barvy světlé skořice. Naštěstí jsem dostala v redakci možnost, díky tomuto „mému“ odstínu, vyzkoušet nové Natural & Easy Cinnamon Harmony ze skořicové kolekce. Byla jsem moc ráda a hned jsem novou barvu vyzkoušela!

barvení

barvení

A experiment jsem zrealizovala hned večer. Aplikace je velmi jednoduchá a výsledek není vůbec špatný, akorát možná podruhé sáhnu po světlejším odstínu. Protože je z čeho vybírat , myslela jsem, že mi ten tmavší (565 Zlatohnědá skořice) chytne světleji. Příště určitě vyzkouším odstín 545 Zlatoplavou skořici. Z barvení a z následné společenské slávy vám přikládám několik fotek, mluvila jsem tam i s bývalou první dámou, Dagmar Havlovou, tak jsem se vám s ní a s novou barvou hned vyfotila. Je to sice večer, barva není moc vidět, ale sama za sebe musím říci, že mi slušela.

barvení

Nová skořicová kolekce Natural & Easy

Natural & Easy

Přirozené zlatavé odstíny vlasů si nyní můžete dopřát díky nové skořicové kolekci Natural & Easy Cinnamon Harmony od Schwarzkopf & Henkel. Jde o jedinečnou kolekci teplých zlatohnědých tónů, které přináší ty nejpřirozenější a nejoslnivější barvy.
Speciální technologie Color-Mix se třemi namíchanými, jemně sladěnými barevnými tóny poskytuje skutečně přirozený výsledek barvení. V zářivě zlatavých tónech plných barevných odlesků, které nová skořicová kolekce Natural & Easy nabízí, se třpytí světlejší a tmavší pramínky. Vlasy tak vůbec nevypadají jako obarvené.Barvy nové skořicové kolekce Natural & Easy jsou namíchány tak, že zaručí přirozený výsledek a nádherně zlatavý lesk vašich vlasů. O barvách jsme psali v rubrice Vlasy (klikni).

Reklama