Podívejte se na naší inspiraci!

Enchanted Wish™ Toaletní voda


Když popustíte uzdu fantazii, najdete kouzlo v každém běžném dni a štěstí, které se vám skrývá přímo před očima. Enchanted Wish™ Toaletní voda je ovocně květinová vůně, inspirovaná nekonvenční ženou, která plně důvěřuje svému zvědavému duchu, ví, že svět je magické místo, a ví, že každé své přání má na dosah.

 • Horní tóny: jablko Granny Smith, brazilský pomerančový olej, bílý ananas, kandované okvětní lístky
 • Střední tóny: lilie, pivoňka, mučenka, svěží tóny ozónu
 • Spodní tóny: třtinový cukr, teplé tóny ambry, smyslné pižmo

Ideální dárek pro ni.

Belara® Parfémová voda


“Vyhledejte dnes výzvy s výhledem jejich zítřejšího dosažení.” Pro profesionální, realistické, vášnivé, odvážné, sebevědomé a motivované ženy. Pro ženy, které znají své cíle a ví, jak jich dosáhnout. Ženy, které v životě vyhledávají výzvy a skvěle využívají svých silných stránek. Lehká, květinová Belara® Parfémová voda je perfektně vyvážená, jemná vůně s povzbuzující směsí svěžích květinových a jemných teplých tónů.

 • Vrchní tóny: fíky, divoká borůvka, lotosový květ, květ kapradí.
 • Střední tón: lilie, jihoindická hlízová růže, květ sněženky, heřmánek, květ zlaté akácie.
 • Spodní tón: kůra topolu bílého, santalové dřevo, bavlník.

Thinking of You® Parfémová voda


Sdílejte vůni přátelství s Thinking of You® Parfémovou vodou. Každá žena ví, co dělá její život více plnohodnotným. Radost z přátelství. Síla lásky. Říci “Myslím na tebe”, když to nejméně čekáte. Tak řekněte přátelům “Vážím si tě.” Oslavte jedinečnou událost. Řekněte někomu „děkuji” za vše, co pro vás dělá, nebo se prostě odměňte sami. Otevřete jedinečnou krabičku a objevte v ní místo k napsání vlastního vzkazu. Může být darování dárku ještě jednodušší? Přívěskem, který je připevněn k víčku parfému, jí uděláte také obrovskou radost. Může si ho totiž přidat k oblíbenému náramku a ten vás bude neustále připomínat

Thinking of Love™ Parfémová voda


Žijte každým okamžikem. Milujte každou vzpomínku. Toto je váš příběh lásky. Parfémová voda Thinking of Love™ inspiruje romantické okamžiky a vzpomínky. Používejte ji kterýkoli den, který chcete proměnit ve výjimečný. A když je čas jít, nastříkejte parfémovou vodu Thinking of Love™na jeho polštář nebo na milostné psaníčko. Svěží květinové a dřevité tóny vás vždy zanechají v jeho mysli.

Obsahuje odnímatelný přívěsek ve tvaru srdíčka, který si můžete připnout k náramku.

V balení je přiložena kartička, na kterou můžete napsat zprávu.

 • Horní tóny obsahují mandarinku, růžový pepř a jarní frézii.
 • Střední tóny obsahují lístky turecké růže a růžový zimolez.
 • Spodní tóny obsahují plnokvětý kosatec a indonéské santalové dřev

Upbeat™ Toaletní voda


Zažijte festivalovou atmosféru. Buďte sama sebou. Buďte volná. Je to vaše hudba. Váš život. Nechte se unášet rytmem. Váš život je nezapomenutelná směs hudby, svobody a přátel. Jeden nezapomenutelný okamžik vede k dalšímu. Zmocněte se ho. Prožijte ho. Sdílejte ho.
Okouzlující, ovocná, energická vůně s jiskřivými prvními tóny a hřejivým zakončením.

 • Horní tóny: červené bobulovité ovoce, nektarinka, jablko
 • Střední tóny: jasmínový květ, konvalinka, zimolez
 • Spodní tóny: pačuli, pižmo, ambra, agarové dřevo

Forever Diamonds™ Parfémová voda


Žena používající Forever Diamonds™ miluje a užívá si život a má v sobě jiskru. Je plná nikdy nekončícího pocitu radosti, který z ní vyzařuje a je živen mnoha jejími vášněmi, vztahy a sny. Jako dokonalý doplněk s ní tento pocit štěstí jde, kamkoliv se vydá, což umocňuje její sebevědomí a krásu. Dnešní den a každý další je oslavou fascinujících zážitků, které si navždy uchová hluboko v srdci. Elegantní, květinově ovocná vůně, která zachycuje vnitřní krásu a radost každé ženy.

 • Horní tóny: broskev, jasmín, orchidej
 • Střední tóny: hyacint, heliotrop, meruňka
 • Spodní tóny: vanilka, bílá ambra

Více informací naleznete zde.


Reklama