Čtenářky, které se zúčastnily soutěže o nový Persil Expert vyhrály tento přípravek a měly možnost jej vyzkoušet. Pokud jste jej vyzkoušely i vy, poprosíme vás o vyplnění dotazníku, jak jste s ním byly spokojené.

Dotazník najdete na této adrese, pro vyplnění musíte být přihlášená pod svou přezdívkou - nickem , kterou používáte na Žena-in, jinak se vám stránka s otázkami neotevře.

Dotazník je ZDE (KLIKNI).

Děkujeme za vaše odpovědi!

persil


Nová receptura pracího prostředku Persil Expert napomáhá odstranit odolné skvrny opravdu spolehlivě! Navíc tento přípravek představuje nové koncentrované složení, které nejen zpříjemní život spotřebitelům, ale představuje také obrovský přínos pro životní prostředí.

Inovované složení prostředku Persil Expert se vyznačuje nejen vysokou účinností, ale i koncentrací. To přináší spotřebitelům samé výhody. Větší koncentrace znamená o 20 % menší balení. Umožňuje to vyprat stejné množství prádla jako dříve i přesto, že obsahuje méně pracího prostředku. Například 4,8 kg balení nového Persilu Expert vystačí na 60 dávek, zatímco dříve bylo na stejné množství prádla třeba 6 kg pracího prostředku. Snížení objemu a hmotnosti balení se také snadněji přenáší, skladuje a vytváří i méně odpadu.

Unikátní nová receptura pracího prostředku Persil Expert obsahuje vysoce účinný tekutý odstraňovač skvrn. Ten se díky nové technologii podařilo uzamknout do malých mikro-kapslí pro dosažení ještě větší výkonnosti při odstraňování skvrn. Mikro-kapsle ulpí přímo na skvrnách, kde začínají působit od prvních okamžiků pracího programu.

Více se dozvíte na www.persil.cz

persil1

Reklama