Každá žena chce, aby její vlasy byly krásné a upravené. S tím, aby nám účes držel tak, jak chceme, nám pomáhají různé stylingové výrobky vlasové kosmetiky. V minulém měsíci jsme vám představili novinky od Lybaru – novou řadu Mega Hard. Tu jsme za vás vyzkoušely.

 

Tato řada se vyznačuje stupněm tuživosti číslo šest, což je u značky Lybar nejvyšší hodnota. Členky redakce a deset čtenářek, které odpověděly v srpnové anketě pro Lybar, získaly lak na vlasy, tužidlo a gel Mega Hard. Jaké byly reakce na tyto výrobky???

 

Čtenářkám jsem rozeslali krátký dotazníček, aby nám napsaly, jak byly s výrobky spokojené.

K výrobkům neměl nikdo žádné velké výhrady, naopak po jejich použití převládala spokojenost. Osm z deseti nám v dotaznících napsalo, že si bude díky dobré zkušenosti kupovat tyto stylingové výrobky.

Jako největší přednost čtenářky ocenily super fixaci a možnost použití pro celou rodinu.

 

Jak jsme byly spokojené my z redakce?

 

Meryl:
Nosím polodlouhé vlasy, které jsou velmi jemné, a účes mi dost špatně drží. Bez tužidla a trochy laku se prostě neobejdu. Vyzkoušela jsem novinku – Mega Hard. S pěnovým tužidlem jsem byla velmi spokojená, s jeho pomocí mi jdou vlasy dobře upravit. Lak také není špatný, krásně jsem jím účes zafixovala, ale pravděpodobně jsem používala zbytečně moc tužící, protože druhý den již vlasy nevypadaly moc dobře.

 

Štepánka:

Mám krátký účes, který si modeluji každý den, tudíž gel a tužidlo používám stále. Raději si vlasy nefénuji, jen je nechám přirozeně uschnout a objem vytvořím pomocí gelu a tužidla. Řada Mega Hard mi vyhovovala, protože „roztřepený“ účes držel celý den. Občas se mi stává, že se mi konečky kroutí tak, jak nechci, ale díky vlastnostem Mega Hard se nezkroutily. Byla jsem spokojená.

 

Klára:

Tyto přípravky moc nepoužívám, ale vyzkoušela jsem lak na vlasy. Byl fajn, účes držel, ale pro mé vlnité dlouhé vlasy šestka tuživost moc není. Od Lybaru mám raději lak s nižší tuživostí – Soft nebo Volume – pro objem účesu.

 

Dana:

Mám dlouhé vlasy, které se mi přirozeně velmi vlní, takže spíš používám jen balzámy na vlasy, díky kterým se pak vlasy dobře rozčesávají. Občas používám trochu gelu, ale spíš z řady Soft. Mega Hard jsem dala své kamarádce, která má kratší vlasy a která si tyto výrobky pochvaluje.

 

Markéta:
Vzhledem k tomu, že mám krátké vlasy, Lybar Mega Hard je pro mne tím pravým. Mám ráda „rozcuchaný“ účes, který je náročný na udržení požadovaného tvaru. Lybar Mega Hard mě velice mile překvapil, vlasy zpevní tak, že můj účes vydrží po celý den – od brzkého rána až do pozdního večera... Jsem ráda, že jsem našla značku, na kterou se vždy mohu spolehnout.

 Reklama