Tělový krém LACTOVIT Lactourea Mousse Cream dopřeje vaší pokožce hloubkovou regeneraci a 24hodinovou hydrataci. Našlehaný pěnový krém se rychle vstřebává. Díky regeneračnímu komplexu urey a kyseliny mléčné si poradí i s velmi suchou pokožkou.

ImgW.ashx.jpg

Klíčové vlastnosti tělového krému Lactovit Lactourea Mousse Cream

  • Pěnový krém Lactourea Mousse hloubkově hydratuje a regeneruje pokožku těla i obličeje
  • Obsahuje ureu, kyselinu mléčnou a mléčnou složku Protein Calcium
  • Matná lehká textura krému Lactovit Lactourea Mousse se rychle vstřebává
  • Pokožka je posílená zevnitř, zachovává si pevnost a mladistvý vzhled
  • Pěnový krém Lactovit Lactourea poskytuje 24hodinovou hydrataci i pro velmi suchou pokožku

Jak nám vyhovoval? 

6221d84112c49obrazek.jpg

6221d7f29d996obrazek.jpgVendula Kubalíková, šéfredaktorka

Moje spotřeba tělových krémů je přes zimu velká a jsem moc ráda, že jsem mohla vyzkoušet LACTOVIT Lactourea Mousse Cream. Jeho konzistence je opravdu velmi lehoučká jako pěna a pokožka ho během chviličky bezezbytku vsaje. Na pocit mastné pokožky můžete zapomenout, ten se totiž nekoná. Kůže zůstane vláčná a vyživená. Tělový krém je docela dost parfémovaný, na to nejsem příliš zvyklá, ale vůně je velmi příjemná a neobtěžovala mne. S klidným srdcem mohu krém doporučit i vám. 

6221d7f59801eobrazek.jpgVeronika, redaktorka

Přestože mám suchou pokožku, mazání odbývám, když ale dostanu na vyzkoušení nový produkt, vždycky mě to namotivuje. Nejinak tomu bylo i u výrobku LACTOVIT Lactourea Mousse Cream, který mě potěšil hned v několika ohledech. Prvním plusem je příjemná vůně, která opravdu vydrží, namazala jsem se večer před spaním a druhý den jsem ji ze sebe ještě cítila. Druhým benefitem je konzistence pěny. Produkt hydratuje, ale zároveň se neuvěřitelnou rychlostí vstřebá. Nezanechává mastný film, takže se mohu hned po použití obléknout a nemusím čekat, abych si neušpinila oblečení. Tímto u mě získává čestné místo na poličce v koupelně.

6221d7f90e8c9obrazek.jpgAdéla, redaktorka

Se značkou LACTOVIT nemám žádné zkušenosti, takže jsem na testování byla opravdu zvědavá. Mám spíše sklony k mastné pokožce, takže přistupuji s nedůvěrou k tělovým přípravkům s hutnější texturou. LACTOVIT mě ale příjemně překvapil hned při prvním kontaktu. A to svou jemnou konzistencí připomínající vyšlehaný sníh z bílků. Krém se skutečně velmi rychle vstřebá a zanechává pokožku hebčí a přiměřeně hydratovanou. Jako bonus opravdu hezky voní. Namazala jsem si ho v redakci na sušší ruce a za pár okamžiků se mě procházející paní recepční ptala, jakýže to mám nový deodorant. Jsem mile překvapená a určitě kelímek vypotřebuji do posledního zbytku. 

6221d854406c1obrazek.jpg

6221d7fbc9969obrazek.jpgJulie, redaktorka

Bez hydratační kosmetiky se moje suchá pokožka neobejde, takže jsem s chutí otestovala i LACTOVIT Lactourea Mousse Cream. Slibuje toho opravdu hodně, ale co realita? Lehkou pěnovou konzistenci našlehaného krému mohu potvrdit. Je velice příjemná. Krém se díky ní přímo pohádkově nanáší. Okamžitě se vstřebává a pokožku rozhodně nenechává mastnou, jako některé hutné, hydratační krémy. Na první pohled a dotek to vypadá, že jste se ani nemazaly. Žádný nepříjemný film, který by ulpíval na všem kolem. Jenže pak si uvědomíte, že pleť je jiná. Jemnější, hebčí, spokojenější. Dokonce i pro ta nejsušší místa na těle jako jsou lokty nebo kolena je pěna doslova pohlazením. Ne že by po prvním namazání suchá kůže okamžitě zmizela. Ale byla mnohem méně hrubá a napjatá, přestala svědět. Ačkoli nejsem zastánkyní používání stejného krému na tělo i obličej, tenhle produkt mě mile překvapil i v tomto směru. Udělal dobře také mé pleti a bylo to znát i druhý den. Jediné, co bych mu vytkla, je celkem výrazná parfemace. Pokud jste ale vyznavačkou „mýdlové vůně čistoty“, pak s tím nebudete mít problém.

Více najdete na https://lactovit.cz/
6221d75c34e42obrazek.jpg