blobid0.png

Přiznejme si, pravidelné ženské krvácení je trochu otrava. Bývá to náročné období nejen pro ženy, ale i pro jejich okolí. Každá z nás chce, aby jí menstruační pomůcky poskytly co největší pohodlí a co největší ochranu před možným trapasem. Jak obstály vložky Kotex normal u nás v redakci?

Marta Kratochvílová, editorka

Vložky jsou velmi jemné a příjemné k pokožce. Materiál je opravdu komfortní. Jsou tenké, takže skoro nejdou cítit. Pohodlí nadevše! Což jistě ocení každá z nás. Skvěle absorbují. Díky lepivé spodní části a lepivým křidélkům dobře drží na svém místě.

Veronika Bulánková, redaktorka

Testování nových Kotextek za mě dopadlo skvěle. Vložky jsou na nošení velmi příjemné. Mají heboučký povrch, který nijak neškrábe. Dá se s nimi i dobře sportovat. Svou hlavní povinnost tedy absorbci tekutiny zvládají také na jedničku. Oceňuji také praktická křidélka, díky kterým vložka sedí, kde má a nikam necestuje. 

Karolína Waberová, redaktorka

Dlouhou dobu používám tampóny Kotex, které mi přijdou ze všech značek nejpohodlnější. Přiznám se, že jsem vůbec nevěděla, že se prodávají i vložky. Vím, že je zdravé občas tyto dvě varianty prostřídat, a tak jsem se rozhodla, že je vyzkouším. Musím říct, že jsem mile překvapená. Po rozbalení je na první sáhnutí poznat, že jsou z materiálu, který není příliš umělý. Díky tomu je vložka příjemná, prodyšná a zároveň skvěle absorbuje. Po rozevření jsou zde jen dvě „lepítka“, která nejsou z plastu, ale z papíru! Celkově se mi zdá vložka ekologičtější než všechny ostatní, které jsem kdy měla. Není parfemovaná a mám z ní prostě dobrý pocit.

Reklama