V rámci propagace kvalitních digitálních fotoaparátů Hewlett-Packard a vánoční nabídky na slevu při nákupu pro Ženy-in jsme pro Vás zároveň chtěly tyto produkty vyzkoušet. Vyzkoušely jsme digitální fotoaparát Hewlett-Packard R707 a tiskárnu, fax a kopírku v jednom pod názvem Multifunkční zařízení HP Photosmart 2610. Jak se nám s těmito věcmi pracovalo? 

 

Vlaďka:

Poprvé jsem měla foťák s sebou na módní přehlídce Magic Helena. (fotky ZDE) Fotky a jejich snímání jsem měla nastavené na střední kvalitu, která byla pro uveřejnění v magazínu Žena-in dostačující.

Podruhé jsem s ním dokumentovala proměnu naší čtenářky lotus-eater. (fotky ZDE) Na tento typ fotek se většinou používá profesionální fotoaparát a ateliérové světlo, tak jsem byla zvědavá, jaký bude výsledek. Na fotodokumentaci proměny byly fotky dostačující, ale výsledný vzhled čtenářky jsem raději ještě doplnila profi fotkami od salonu, kde proměna probíhala, aby si čtenářky, které si o této akci budou číst, mohly výherkyni prohlédnout i v detailech.

 

Musím říci, že se mi fotilo velice dobře, ovládání je dost intuitivní (což jsem poprvé, bez návodu, náležitě ocenila). Na složitější nastavení jsem musela nahlédnout do návodu, ale podle postupu nastavení už jsem odhadla, co jak navolit…

S digitálním fotoaparátem Hewlett-Packard R707 jsem byla spokojená a musím dodat, že se mi moc líbí i jeho design a velikost, je skladný, a tím pádem může být vždy po ruce… Multifunkční zařízení HP Photosmart 2610 jsem testovala jen na tisk fotek, nicméně musím říci, že je to šikovná věcička, má velmi snadné ovládání a jako tiskárna fotek nebo kopírka vůbec nemusí být připojena k počítači. Ovládání je opět velmi nápadité,  v podstatě stačí si přečíst jen vysvětlivky k jednotlivým tlačítkům a už je vše jasné z pokynů na displeji…

 

Klára:

Digitální fotoaparát Hewlett-Packard R707 jsem si půjčila na výlet a fotila jsem rodinné momentky. Vzhledem k tomu, že bylo venku krásné počasí, fotilo se dobře, ani jsem nemusela zapínat blesk. Nějaké snímky jsem nafotila i doma, blesk rovnoměrně vykryl prostor snímku, nikde nevznikla nechtěná vypálená místa (jako často bývá obličej). Mám podobné zkušenosti jako Vlaďka. Příjemný design, snadné ovládání, dostatek funkcí a velikost tak akorát do ruky. Multifunkční zařízení HP Photosmart 2610  má skvělé vlastnosti, před tiskem si můžete fotografie různě upravovat, vkládat je do rámečků apod., zkrátka udělat fotky přesně dle svého gusta a přitom v teple domova.

 

Hewlett-Packard připravil extra akční vánoční nabídku pro čtenářky Ženy-in (ZDE), kde si oba testované produkty, digitální fotoaparát Hewlett-Packard R707 i multifunkční zařízení HP Photosmart 2610, můžete koupit se senzační slevou! Udělejte sobě i celé své rodině radost, domácí fotolaboratoř jistě bude nejlepším a nejvšestrannějším dárkem pod vaším stromečkem. 

 

 

Reklama