Jaké je tričko Craft Pro Cool, které získaly čtenářky k vyzkoušení?

Díky nově vyvinutému vláknu vyniká CRAFT Pro Cool nejlepšími parametry odvodu potu, ventilace vzduchu a ochlazování organizmu. Toto prádlo je proto určené především pro sportovní výkony v teplém letním počasí nebo při halových sportech.

 

Čtenářky, které byly vybrány v soutěži, měly 4 týdny na to, aby získaná trička vyzkoušely. Co nám napsaly o svých zkušenostech? Přečtěte si jejich reakce:

 

Lenka (agent007)

Dobrý den, zasílám pár řádků týkajících se mé výhry Craft Pro Cool.

Když jsem nedávno dostala e-mail, že jsem na těchto stránkách vyhrála, nechtěla jsem tomu ani věřit.

Za týden zazvonil pošťák a donesl mi výhru. To bylo další překvapení, na jiných servrech nebývají tak rychlí.

Takže za tohle to všechno ještě jednou moc děkuji.

Než jsem výhru obdržela, měla jsem napsat, jakou chci velikost. Váhala jsem, zda volit velikost S a nebo raději M?

Zvolila jsem M a jsem ráda, neudělala jsem chybu. Většinou si kupuji velikost S, ale v tomto případě, bych jej asi ani neoblíkla a nebo měla daleko víc obeplé. Vím, že triko musí být přiléhavé na tělo, ale takto je to super.

Z trička jsem měla velkou radost, a tak jsem si jej hned oblékla. A můj tříletý syn mi na to řekl: "Sluší Ti to.":-))

Hned druhý den jsem tričko šla "propotit".

Vyrazila jsem s malým na kole, z kopečka, do kopečka, a malý ten je taky pěkná zátěž.

S termo prádlem žádnou zkušenost nemám, nemůžu to tedy porovnat s jinou značkou, ale musím říct, že jsem se v něm cítila super.

Je vyrobeno z velice příjemného materiálu a bílá barva je na léto ideální. Černá by přitahovala víc sluníčko, ale na druhou stranu bych jej neměla tak ušmudlané od prcka. Teta mi říkala: "No jo, když Ty si vezmeš bílé tričko..."

A já jí řekla, že jsem jej vyhrála a že jej testuji.

Asi bych neměla na to, si to tričko jen tak koupit, takže jsem opravdu moc ráda.

Teď už na kolo jen v tomto triku, opravdu jsem jej neměla propocené jako bavlněné triko, nic mě nestudilo, cítila jsem se v něm moc dobře.

Když jsem na kole vyšlapala větší kopec, tak jsem se necítila vůbec být zpocená, ale když jsem si sáhla na záda pod triko, tak jsem je měla mokré. Ale jinak jsem to vůbec necítila a triko bylo suché.

Takže fakt chválím a doporučuji všem.    S pozdravem Lenka(agent007)

 

 

marcellina*

Předem ještě jednou děkuji firmě Craft za dárek a hodnotím z těchto hledisek:

 

- design - nadčasový, barva univerzální, dobře padnoucí, velmi pěkné detaily a kvalita zpracování tohoto oděvu

- nošení - velmi příjemné, nemám ještě žádné jiné "funkční prádlo", které by tak výborně sedělo, a navíc které by bylo tak "vzhledově" pěkné

- funkčnost - výborně saje, za celou dobu sportu jsem neměla pocit mokrých zad či jiné části těla

- využití - využila jsem na dovolené na Šumavě - viz fotografie - Poledník 1315 m. n. m. a na in-line bruslích (bez fota).

 

Kdybych toto tričko nevyhrala a měla možnost si ho někde prohlédnout (nikde ve sportovních prodejnách jsem ho ještě neviděla, ačkoliv značku Craft znám) tak bych s koupí neváhala.

Doporučuji.

PS: přikládám pro ilustraci pár fotografií.

S pozdravem  marcellina*

 

Zzus:

Děkuji za triko, které jste mi poslali. A výsledky? Vynikající! Měla jsem mnoho příležitostí ho vyzkoušet. Čím více jsem se potila, tím lepší byla prodyšnost a pot neměl šanci. Triko perfektně sedí na těle, netlačí ani neškrtí, je velmi pohodlné. Po praní neztrácí barvu, ani elastičnost a tvar. Všem sportovcům doporučuji váš výrobek, opravdu se vyplatí. Ještě jednou vám děkuji a uvažuji o koupi dalšího prádla. Na shledanou.

 

Monikas:

Z trička jsem měla velkou radost, hned jsem ho vyzkoušela při spinningu a při jízdě na kole v přírodě. Je opravdu super, mohu jen pochválit. Tričko nikde neškrtí, nikde netlačí cedulka, protože nikde žádná není. Vše potřebné je vyraženo na vnitřní straně trika. Krásně odvedlo pot, vůbec jsem se necítila zpocená. Uvažuji o koupi spodního prádla. Kalhotky by se mi moc hodily.

Děkuji, Monikas

 

 

Za redakci Žena-in.cz:

Trika Craft Pro Cool vyzkoušela i část redakce

 

Klára Křížová:

Tričko se osvědčilo, hezky přiléhá a dobře vypadá. Tričko jsem vyzkoušela v posilovně, při jízdě na kole a na kolečkových bruslích. Při jízdě na kole, i když se hodně zpotím, jsem necítila vlhkost, funkční materiál opravdu dobře zafungoval – odvedl pot a nestudil. Jsem ráda, že propagujeme něco, co opravdu funguje.

 

Věra Forejtová:

Měla jsem tu možnost otestovat tričko Craft Pro Cool.

Jezdím stále na kole a zjistila jsem, že tričko je nepostradatelný pomocník. Byla jsem nadšena, není v tričku takové horko, a hlavně i když mám batůžek na zádech, vůbec nemám mokrá záda, což v normálním tričku je veliký problém.

Jsem moc spokojena s funkčností a navíc i se vzhledem.

Je decentní a není přeplácané.

 

Dana Řezníková:

Když ho vyzkoušíte, už se nebudete chtít vrátit ke svým starým bavlněným tričkům...

Když se na kole zpotíte, nestudí vás pak mokré tričko... Velmi příjemný pocit, dokonale sedí, na sobě ho téměř necítíte.... 

 

 

Více informací na www.craft.cz 

 

Reklama