Ve čtvrtek 22. září jsme se s našimi čtenářkami, blogerkami a jejich dětmi sešly v pražské Tančící kuchyni a užily jsme si fajn odpoledne a vyzkoušely si originální recepty s lízátky Chupa Chups. Tyto recepty připravila pro značku Chupa Chups naše redaktorka Alena Elly Kolaříková, takže jsme je musely vyzkoušet. Nejlépe s dětmi, které lízátka milují.

Lízátka Chupa Chups jsou oblíbenou sladkostí nejen u dětí, ale i u jejich rodičů, proto jsme se rozhodly, že tentokrát na akci pozveme i děti, se kterými jejich maminky vyzkouší chutné recepty.

I když si možná řeknete, že je to zvláštní kombinace, ingredience v podobě lízátek, výsledek nás přesvědčil. Chuť lízátek dodala všem moučníkům jemnou sladkou příchuť a děti vaření velmi bavilo. Je to přece zábava, péct s lízátky!

Přálo nám počasí, prosluněné místnosti kuchyňského studia pražské Tančící kuchyně dodaly celé akci velmi pozitivní ráz. Všechny recepty nám šly krásně od ruky a děti se celý čas bavily. Pokud zrovna s maminkami nevařily, mohly si hrát hry nebo vybarvovat omalovánky.

Připravovaly jsme tyto recepty:

Jak akce probíhala? Podívejte se na naše fotografie! Maminky byly spokojené, recepty byly pro ně inspirací pro domácí pečení.

Reklama