Brzy nás čeká jarní úklid, a proto na naší únorové akci se čtenářkami nebylo od věci vyzkoušet si nový mop Easy Wring & Clean TURBO od značky Vileda.

Venku už se snad konečně dočkáme teplého počasí, takže svůj volný čas budeme chtít spíše trávit venku, než doma. I tak je ale potřeba domácnost udržovat v čistotě. Nejen s jarním úklidem vám snadno a rychle pomůže Vileda mop Easy Wring & Clean TURBO, který podlahu zbaví veškerých nečistot.

wileda

Jak mop Easy Wring & Clean TURBO od značky Vileda hodnotí naše čtenářky?

  • S mopem se mi pracovalo velice lehce, skvěle se s ním manipulovalo a vyhovoval mi i systém ždímání.
  • O mopu Vileda přemýšlím už měsíce a dneska mě přesvědčil, že si ho pořídím.
  • Dobře se s ním vytíralo, výborné je zejména ždímání.
  • Vytíralo se mi dobře. Perfektní je, že se mi podařilo zajet i do rohů. Super je, že se vůbec nemusím dotknout špinavé vody. Vyždímání fungovalo perfektně.
  • Vytíralo se mi s ním velmi snadno.
  • Bylo to velmi dobré.
  • Vytírání jde s mopem snadno, rychle a bez námahy. Mop má praktické ždímání.
  • Příjemná a jednoduchá manipulace. Já mám tyto praktické výrobky moc ráda. Je radost s nimi pracovat.
  • S mopem se mi vytíralo opravdu dobře, ale hlavně se mi líbilo ždímání mopu pomocí pedálu.

Podívejte se na fotografie, jak jsme si akci užívaly:

 

fotoTřásňový rotační mop od Viledy prošel moha inovacemi, aby se stal ještě lepším pomocníkem v domácnosti. Jedinečná hlavice mopu nyní kombinuje dva druhy třásní. Bílé třásně ze 100% mikrovlákna zaručují snadný úklid a skvělou absorpční schopnost. Červené třásně jsou zase vyrobené ze speciálního abrazivního materiálu, který dokonale vyčistí i tu nejodolnější špínu bez sebemenšího poškrábání podlahy. Mycí návlek můžete prát v pračce až na 60°C a nebo jej snadno vyměnit za nový. Trojúhelníkový tvar nástavce navíc zajistí snadný úklid v rozích a teleskopická tyč se díky volitelné délce přizpůsobí každé hospodyňce.

Zdokonalení se dočkala i konstrukce kbelíku Easy Wring and Clean TURBO, který je nově pro lepší stabilitu a snazší manipulaci vybaven podélnou rukojetí. Pro pohodlnější a intuitivní vyprazdňování je také vylepšen o čelní otvor. Velkou výhodou při přenášení v domácnosti je i jeho snížená hmotnost.

Tím výhody nového rotačního mopu od Viledy nekončí. Díky vysoce praktickému pedálu vám odpadne námaha při ždímání. Stačí jednoduše sešlápnout a Easy Wring and Clean TURBO vyždímá mop do poslední kapky za vás. Díky tomu je vhodný také pro seniory, kterým již pohyb přece jen dělá problémy. Chytrý tvar ždímače navíc zabrání vyšplouchnutí vody mimo kýbl. Nemusíte se tak obávat kaluží všude kolem.

Čtěte také: