62b41a90c92c2cl.jpg

Na kosmetiku k profesionálům nechodím, protože je mi líto peněz i času. Určitě v tom nejsem sama, a tak jsem ráda, že existují přístroje určené k domácímu použit, jako je Reset & Boost Skin Duo od Rowenty. Přeci jen třicítka kolem mě krouží stále blíž, a to už je opravdu nejvyšší čas začít se sebou něco dělat. Pleť totiž nevydrží věčně mladá, ale díky správné péči se dají projevy stárnutí alespoň zmírnit a oddálit.

Na Reset & Boost Skin Duo mě v první řadě potěšilo, že kombinuje hned dvě funkce v jednom přístroji. A to díky dvěma stranám. Silikonové štětinky, které mají funkci čisticího kartáčku a působí na principu vibrací, odstraní nečistoty, make-up i odumřelé kožní buňky. Přístroj se také dokáže díky technologii Thermo-Boost nahřát na 42 °C, což je ideální pro co nejefektivnější vstřebání účinných látek z produktů pleťové péče, jako jsou třeba séra, krémy nebo masky.

Reset & Boost Skin Duo mě na první pohled upoutal svým luxusně vypadajícím zlatým designem. Díky němu jsem měla hned dojem, že se mi do rukou dostal skutečně prémiový produkt. V balení je kromě návodu a samotného přístroje nabíjecí kabel s adaptérem, nabíjecí základna, která slouží i jako pouzdro a také sáček na uložení.

Prokrvená a opravdu čistá pleť

Nemám moc velké dlaně, a tak mě potěšilo, že přístroj není nijak mohutný, ale perfektně sedne do ruky a dobře se drží. V manipulaci také není žádná věda. Po zapnutí si stačí vybrat ze dvou tlačítek. Jedno je určené k čištění pleti a druhé ke zmíněnému zapracování a vstřebání kosmetických produktů.

Přestože se s pečujícím rituálem vejdete do několika minut, nerada ztrácím čas, a tak je pro mě skvělým bonusem voděodolnost celého přístroje. Obličej jsem si jím tedy vyčistila během večerní sprchy po stisknutí tlačítka s obrázkem kapky vody, které je na přístroji. Štětinky kartáčku jsou opravdu jemné, nijak mi pleť nepodráždily a za pomoci mojí čisticí pěny po obličeji krásně klouzaly. Už po prvním použití jsem si všimla, že pleť je hezky prokrvená a působila opravdu čistě. Opakovaným stisknutím tlačítka je navíc možné si vybrat ze dvou rychlostí vibrací.

pristroj.jpg

Extrémní hydratace a uvolnění před spaním

Po opuštění sprchy jsem vyzkoušela i druhou funkci, která se zapíná tlačítkem s obrázkem teploměru. I v tomto případě je možné navolit dvě rychlosti. Mám suchou pleť, a tak je pro mě důležitá hloubková hydratace. Pomocí přístroje jsem nejdříve zapracovala sérum a posléze i hydratační pleťový krém. Nahřátí na 42 °C bylo tak příjemné, že jsem si ho zopakovala hned několikrát. V zrcadle jsem si potom prohlédla výsledek a musím konstatovat, že moje pleť byla extrémně hydratovaná a jakoby nacucaná. Přitom ale nepůsobila mastně. A také jsem se díky celému rituálu krásně uvolnila a připravila na spaní. Na konci stačí Reset & Boost Skin Duo opláchnout pod tekoucí vodou.

Přístroj lze použít s jakýmikoli přípravky péče o pleť a je také určený pro všechny typy pleti. Na jedno nabití vydrží až devadesát použití, takže není nutné třeba na dovolenou tahat kabel a adaptér. Přístroj testuju už několik týdnů a mám z něj skvělé pocity. Dlouho jsem se snažila vymyslet, co bych mu mohla vytknout, ale žádné negativum mě nenapadlo. Myslím, že mezi podobnými čističi se tato novinka brzy stane jedničkou na trhu. Hlavně proto, že nejen čistí, ale i pečuje.

Více informací najdete na ROWENTA

Reklama