604f5b7115ff4image.png

Vendula Kubalíková

NUXE Super Sérum (10) - S klidem můžu prohlásit, že to je jedno z nejlepších sér na obličej, které jsem vyzkoušela. Ze začátku jsem ho nanášela příliš a pleť byla lehce „ulepená”, ale ubrala jsem a vše se dostalo do rovnováhy. Sérum je lehké a moc hezky se vstřebává. Malé perličky oleje pleť přijme bezezbytku. Vyhovuje mi i mírná parfemace. Sérum hezky spolupracuje i s jiným produkty než od značky NUXE. Občas krémy střídám, to když třeba jsem s dětmi dlouho v zimě venku a pleť je vysušenější, to ji pak na noc více promašťuji. Ne vždy produkty k sobě sedí, ale u tohoto séra nebyl problém. Je skvělé. Jen by mohlo ubývat pomaleji. 

NUXE Crème Prodigieuse Boost - Multikorekční denní krém pro normální až smíšenou pleť - Tento lehoučký krém krásně doplňuje výše oslavované sérum. Spolu tvoří ideální ranní kombinaci pro celý den. Skvěle drží i make-up, kterého teď ale používám minimum. Vyhovuje mi pumpička, nadávkuje mi přesně množství krému a já s ním neplýtvám. Dvě zmáčknutí pro pleť, krk i dekolt. Velmi příjemná je i vůně. 

NUXE Crème Prodigieuse Boost - Noční obnovující balzám s regeneračním účinkem - Můj noční favorit, který používám, je mnohem hutnější a mastnější a do testování tohoto nočního balzámu jsem šla s obavou, ale byla zbytečná. I tento lehčí balzám moji čtyřicetiletou pokožku hezky vyživil a zregeneroval. V kombinaci se sérem je dokonalý. Pleť mi přijde hladší, méně se mastí a barevně sjednocená. Vůně opět příjemná.  

Poohlédnu se ještě po očním krému, abych měla řadu kompletní. Moc mi totiž vyhovuje. 

60391e681986eobrazek.png

Klára Křížová

NUXE Super Sérum (10)  - Velmi povedené sérum se skvělou konzistencí a vůní. Protože mám i jiné produkty NUXE, použití tohoto séra je základem, dá se skvěle kombinovat s ostatními produkty pro péči o pokožku. Určitě vám ho mohu doporučit.

NUXE Nuxuriance Ultra - Zpevňující noční krém Nuxuriance Ultra
Vyzkoušela jsem skvělý noční krém NUXE Nuxuriance Ultra, který působí proti veškerým známkám stárnutí. Mám už starší pleť, často jsem večer unavená a odráží se to na stavu mé pokožky. Krém obsahuje kombinaci šafránu a bi-florálních buněk z bugenviley, díky nimž pleť celkově obnovuje, navrací jí hutnost a zlepšuje její kontury. Pleť tak zůstává krásně vypnutá, vyhlazená a na pohled odpočatá. Myslím, že mé pleti krém navrátil zářivý a mladistvý vzhled, jeho struktura je velmi jemná a hebká a krásně se roztírá. Použití tohoto krému je pro mne večerním rituálem v péči o pleť. Krásně voní a dobře se vstřebává. Má rafinovanou vůní květů, malin a santalového dřeva.

Produkty NUXE si můžete koupit například ZDE.
60391c7264778obrazek.png

Reklama