IMG-4658.jpg

Veronika, redaktorka

Postupně začínám do své kosmetiky zařazovat víc a víc přírodních produktů. Zároveň ale nechci sahat moc hluboko do peněženky. Značka Physicians Formula je pro mě skvělou variantou přírodní kosmetiky, která je příjemná a zároveň ve srovnání s ostatními značkami i docela levná. Z produktů jsem si na vyzkoušení vybrala Argan Wear BB krém s arganovým olejem a Super BB Beauty Balm Powder SPF30 pudr.

IMG-4666.jpg

Oba produkty pro mě byly trefou do černého. Hodně mě překvapil BB krém, který pokožku krásně hydratuje a zároveň má i skvělé krycí schopnosti. Je srovnatelný s méně krycím make-up, ale neudělá na obličeji žádnou nepěknou masku. Make-upy moc ráda nemám, takže tohle je pro mě ideální varianta. Díky obsahu arganového oleje a bambuckého másla mám navíc pocit, že o svou pleť dobře pečuji a že je o ní postaráno skoro po celý den. BB krém mi pokožku hezky sjednotí, ale po celém dnu by to chtělo další vrstvu, což je logické a stává se to i u make-upu.

IMG-4665.jpg

Maximálně mi vyhovuje i pudr, původně jsem se bála toho, že si odstín Light/Medium nemůžu vyzkoušet, a tudíž jsem ani nečekala, že mi bude sedět. Ale pudr má schopnost se přizpůsobit tónu pleti, dodá jí sametový vzhled a patří k nejlepším pudrům, které jsem měla možnost vyzkoušet. součástí je navíc i zrcátko. Jedinou výtku mám k plastovému obalu, který se mi moc nelíbí. 

Karolína, redaktorka

Musím říct, že mě kosmetika značky Physicians Formula nejprve upoutala kombinací toho, že je přírodní, ale zároveň se tak netváří. Jednoduše si na nic nehraje. Místo přírodních tlumených barev a vzorů, mají obaly zábavný design. Použity jsou mašle, ale i textilní materiály. V koupelně nebo na toaletce působí skvěle!

5e21a4e6c64d320200117-IMG-4914.jpg

Make-up Physicinas Formula Wear Touch of Glow jsem nejprve odsunula stranou. Zjistila jsem totiž, že je poměrně řídký, a přišlo mi, že s takovou konzistencí nemůže krýt. Po nějaké době mi došel můj make-up, a tak jsem sáhla po tomto. Jsem moc ráda, že jsem to udělala, protože krásně sjednocuje pleť, je lehký, nezalézá do vrásek a pleť nevysušuje, ale naopak vyživuje. K dostání je v balení s drobným štětečkem, který jsem sice nevyužila, protože mám svůj oblíbený, ale jinak má super tvar.

5e21a4f4b49f320200117-IMG-4925.jpg

V případě řasenky Physicians Formula Lash Mixologist se můžete rozhodnout. Buď použijte kartáček pro objem a vytvořte plné a husté řasy. Nebo kartáček pro délku a protáhněte své řasy přesně podle svého přání. Nejlepší je ale oba zkombinovat. Výsledný efekt je totiž velmi dramatický a efektivní! Řasenka je navíc obohacena o přísady pro výživu řas.

Řasenka Formula Sexy Booster Va VA Voom Volume, která má zajímavý design s textilním povrchem (semiš), neumí udělat zázraky, co se prodloužení týče. Ale naopak zvládne dodat objem a co je nejdůležitější, nedrolí se. Řasy mi po nanesení vydržely v perfektním stavu až do večera.

5e21a500c05e220200117-IMG-4919.jpg

O Physicians Formula

Portfolio produktů značky Physicians Formula čítá několik desítek položek, v nabídce e-shopu www.drmax.cz je jich přes 120. Nejprodávanější jsou butter bronzery, tedy produkty, u nichž Physicians Formula představuje i jedničku na americkém trhu. Velký zájem je i o řasenku Organic Wear 100%. Všechny výrobky značky jsou hyperalergenní, na složení celého portfolia od samého počátku dohlížejí lékařští odborníci.

Physicians Formula se jako dekorativní kosmetika vyvinutá už v roce 1937 americkým lékařem Frankem Crandallem pro jeho manželku trpící lupusem perfektně hodí do dermokosmetickéké nabídky našich lékáren,“ řekl Daniel Horák, generální ředitel sítě Dr.Max. Lékárny Dr.Max se na péči o pokožku zaměřují dlouhodobě, a nejen nabídkou produktů. V jejich rámci funguje také stovka specializovaných dermocenter, k jejichž výbavě patří i diagnostická technika. Lékárny Dr.Max jsou rovněž tradičně generálním partnerem Stanu proti melanomu.

Více informací o značce a produktech, naleznete na stránkách Dr.Max.
5e5cfd088413aobrazek.png

Reklama