Tekuté zlato pro krásné vlasy

632461501bef8obrazek.png

Pivo příznivě ovlivňuje kvalitu vlasů - zmírňuje jejich lámavost, zpevňuje je, dodává lehký tužící efekt, napomáhá jejich růstu, navrací jim přirozený lesk a propůjčuje objem. Podporuje také regeneraci a zklidnění vlasové pokožky. Hledejte proto vlasové šampony, které obsahují pravé pivo a výtažky z chmelu a ječmene.
Moc rády jsme v redakci vyzkoušely Pivní šampon Manufaktura, který patří mezi všemi produkty od této značky k nejoblíbenějším.

Jak dopadlo naše testování?

632463241fd6aobrazek.pngKatka

Další produkt z legendární pivní řady, tentokrát šampon, ocení zejména ti, kteří mají rádi přírodnější produkty na vlasy (složení je z 96,97 % přírodní). Jedná se o bestseller a bylo prodáno více než jeden milion kusů. Díky obsahu piva a obilných výtažků jsou vlasy pevnější a lesklejší. Dokonce podporuje jejich růst, snižuje lámavost a pomáhá s regenerací a zklidněním pokožky. Vlasy po něm nádherně voní a po umytí jsem na ně ne jednou dostala kompliment. Pro umytí delších vlasů je třeba umýt dvakrát a přidat trochu více šamponu. 

Marta

Mám hodně jemné vlasy a jen tak něco mi na ně nesedí. Šampony si vybírám v zásadě přírodnějšího složení. Pivní šampon od Manufaktury jsem měla už několikrát a skvěle mi vyhovoval. Jde o skvělý šampon, který obsahuje pravé české pivo. A říká se, že pivo je na vlasy skvělé. Mohu ho jen doporučit všem, co mají jemné vlasy. Krásně je umyje, vyčistí i pokožku a vlasy jsou načechranější a objemnější.

V čem je Pivní šampon Manufaktura výjimečný?

632462398ae97obrazek.png

Pivní šampon Manufaktura obsahuje poctivé české pivo z pivovaru Ferdinand pro regeneraci, lesk a objem, chmelový extrakt podporující vlasový růst, ochranný výtažek z ječmene, jemné kondicionační přísady bez silikonů, zklidňující panthenol a vyživující mandlový olej. Je vhodný pro všechny typy vlasů – dlouhé, krátké, rovné i pro jemné vlasy a zamilují si ho ti, kteří touží po vlasech plných lesku a bohatého objemu.

Co umí?

Regeneruje a zpevňuje vlasy, zvyšuje jejich lesk, podporuje vlasový růst, snižuje lámavost, dodává objem a lehký tužící efekt, zklidňuje pokožku hlavy a dodá vlasům svěžest a vitalitu. A navíc nádherně provoní vlasy delikátní hořkosladkou kořeněnou vůní.

Díky jeho skvělým účinkům a jedinečné vůni si jej zamilujete i Vy, i když třeba pivo v lásce příliš nemáte.

6324628b59463obrazek.pngTaké jsme vyzkoušely Pivní sprchový gel Manufaktura. Jak se líbil naší kolegyni Katce?

Tenhle gel promění vaši koupelnu v pivní lázně, alespoň já jsem měla při testování takový pocit. Sprchový gel obsahuje pivo (Ferdinand - ležák světlý Max 11 %), mandlový olej a obilné výtažky, díky kterým má příjemnou kořeněnou vůni. Oceňuji tak, že se hodí jak pro ženy, tak pro muže. Nijak extrémně nepění, je ale jemný a k mému překvapení je po něm pokožka krásně hydratovaná, zklidněná díky obsahu vitamínu B, a příjemná na dotek. Tento sprchový gel je veganský, a protože balení vypadá krásně, hodí se i jako dárek.


Více na www.manufaktura.cz
632462b6237dbobrazek.png

sss.gif

Naše články:

Reklama