OI000069-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Rituals nedávno představila kolekci šamponů a kondicionérů, které mají veganské složení a jsou obohacené o řadu přírodních účinných složek. Své potřeby uspokojí i ti nejnáročnější zákazníci. Ať už chtějí pro své vlasy získat větší objem, ochránit jejich barvu, obnovit rovnováhu vlasové pokožky či mít zářivou a zdravou hřívu.

V redakci jsme z nové kolekce otestovaly:

  • Šampon a kondicionér The Ritual of Sakura s obsahem pšeničných proteinů, chia semínek, výtažkem z rýže či makadamových semínek pro ochranu a zvětšení objemu bez zatížení a pro obnovení rovnováhy vlhkosti vlasů a jejich posílení.
  • Šampon a kondicionér The Ritual of Hammam s kofeinem, červeným ženšenem, výtažkem z rýže či makadamových semínek pro rovnováhu vlasové pokožky, výživu a stimulaci růstu vlasů.

OI000064-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Jak nám produkty vyhovovaly?

Veronika, redaktorka

Pro testování jsem si vybrala šampon a kondicionér The Ritual of Hammam, protože nedostatek objemu není tím, co by mě trápilo. Co mě ale v zimě sužuje, je suchá a podrážděná vlasová pokožka. Každý šampon mi nesedne a některé mi ještě zhoršují nepříjemné svědění a tvorbu lupů, které mám jen v zimě. Sada The Ritual of Hammam byla skvělá od prvního použití. Pokožka mě vůbec nesvědila. Lupy se sice objevily, ale až mnohem později než u jiných přípravků. Oba produkty krásně voní. I přesto, že obsahují přírodní složky, dobře pění, což je pro mě důležité. Nesnáším šampony s malou pěnivostí, protože mám pak pocit, že jsem si vlasy dostatečně neumyla. Po několika použitích byly mé vlasy zářivější, vyživenější a lesklejší než dřív. Jestli výrobky skutečně stimulují i růst vlasů zatím nemohu posoudit.

OI000059-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Adéla, redaktorka

Mám docela bezproblémové vlasy. Rovné, necuchají se a nevyžadují úplně zvláštní péči. Přesto ráda zkouším nové a pro mě nevyzkoušené značky šamponů a hlavně balzámů. Se značkou Rituals mám dobré zkušenosti. Používám jejich tělovou kosmetiku po koupeli, takže o to více jsem byla zvědavá. Asi jediným zásadním neduhem mých vlasů je to, že se mastí. Proto vyhledávám šampony a kondicionéry s jemnou texturou, které se dobře smývají z vlasů. V tomto u mě Rituals boduje. Navíc stačí obou přípravků jen velmi malé množství. Produkty vynikají příjemnou krémovou vůní, která vám na vlasech zůstane ještě hodně dlouho. A co se týče celkového vzhledu vlasů, jsem spokojená. Vlasy jsou velice lesklé, lehké a působí svěžím dojmem.

OI000062-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová

Marta, editorka

Šampon z kolekce Sakura mně na poprvé uchvátil zejména svou příjemnou jemnou vůní. Hezky pění a vlasům dodává objem, což potřebuji, protože mám vlasy jemné. Hlavními složkami tohoto šamponu je pšeničný protein a chia semínka pro ochranu vlasového vlákna a dodání objemu. Kromě toho, že dodává objem, také vlasy hezky hydratuje a zanechává je hladké. Nezatěžuje je, což u svých jemných vlasů velmi oceňuji. Na své vlasy používám většinou jen přírodní šampony nebo ty, které obsahují alespoň většinu přírodních složek. To tento produkt z řady Sakura splňuje. 90 % jeho složení je přírodního původu. K šampónu je dostupný i kondicionér ze stejné řady, který také krásně voní. Já se svými jemnými vlasy příliš kondicionéru nepoužívám, ale rozhodla jsem se tento alespoň vyzkoušet. Musím říct, že jsem byla mile překvapená, protože vlasy nezatěžuje jako většina jiných. Dávám ho ale i tak jen na konečky.

OI000072-2-.jpg
Foto: Marta Kratochvílová
razitko.gif

Reklama