OI000054-5-.jpg

AVON naslouchá preferencím svých zákaznic, a proto s novými rtěnkami ULTRA přináší hned tři velké inovace. Rtěnky obsahují avokádový olej pro větší hydrataci, novou vůni pro větší potěšení a nový tvar pro větší preciznost.

Nová kolekce rtěnek ULTRA obsahuje 24 krémových a 24 matných odstínů – od přirozeně tělových barev, přes svůdnou rudou, až po hravé odstíny fialové. My jsme v redakci měly možnost vyzkoušet pět matných a pět krémových odstínů.

OI000017-4-.jpg

Veronika, redaktorka

S kosmetikou od Avonu máme v redakci dlouhodobě skvělé zkušenosti, takže jsem tušila, že ani nové rtěnky z řady Ultra Creamy a Ultra Matte nebudou výjimkou. A tušila jsem správně. Barvičky a krémová konzistence mě zaujaly natolik, že je snad začnu nosit pravidelně, přestože nejsem zrovna rtěnkový typ. Navíc jejich cena je velmi příjemná. Z palety barev, které jsme měly k dispozici, jsem si na zkoušku vybrala odstíny Pink Dream, Dream Fuchsia a Chic. Všechny příjemně voní, snadno se nanáší a jsou opravdu hodně krémové, takže jsem během dne neměla pocit, že vysušují. Rtěnky jsem otestovala na home office a přítel byl rád, že mě viděl po dlouhé době nalíčenou. Co se týče výdrže, snídani zvládly, ale po obědě už bylo třeba barvu obnovit, čemuž se ale nedivím. Kdyby držely až moc, zbytečně by mi rty vysušily, k čemuž jsem dost náchylná. Mé pleti nejlépe sedl odstín Dream Fuchsia. Takže to je můj favorit.

OI000050-4-.jpg

Karolína, redaktorka

Bez rtěnky vůbec nezačínám den. Nesnáším pocit nenalíčených rtů. Nutí mě to neustále se do nich kousat a oblizovat si je. Když mám rtěnku, tak se cítím i sebevědomější. Proto stále na trhu hledám tu ideální. Čas od času si nějakou oblíbím a tu pak pořád dokola používám. Třeba tři měsíce. Tentokrát se na tuto výsostnou pozici dostala rtěnka Avon ULTRA Creamy v barvě Dream Fuchsia. Nevysouší rty a skvěle drží. Rty po ní vypadají šťavnatě a přirozeně.

OI000039-5-.jpg

Marta, editorka

Rtěnek mám doma hromadu. Vždycky se totiž nechám nalákat na to, že nějaká dlouho vydrží nebo ji na někom vidím a líbí se mi. Nakonec se přistihnu, že mám většinou velmi podobné odstíny. I zde se mi mnoho kousků líbilo a ráda jsem je tedy vyzkoušela. Sama dávám přednost spíše matným rtěnkám, ale moc hezké jsou i ty krémové. Na rtech vypadají přirozeně a hodí se více na denní líčení. Matné jsou zas skvělé na nějakou zvláštní příležitost. Jsou sytější a podle mé zkušenosti i o něco lépe drží. Obě varianty jsou každopádně velmi příjemné na rtech, skvěle se nanáší a rty nevysušují.

OI000055-3-.jpg


Více na AVON.CZ
5fbe6273ee6b4obrazek.png

Reklama