My jsme vyzkoušely novinky Dove v podobě sprchových gelů.

Testovaly jsme:

Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress – ideální pro pokožku, která je dlouhodobě vystavena stresorům v podobě znečištěného ovzduší. Jemně odstraňuje i nejmenší nečistoty uložené v pórech. Navíc vás okouzlí něžná vůně jasmínu a santalového dřeva pověstná svou uklidňující a relaxační silou.

Micelární sprchový gel a tableta Dove Sensitive skin – hypoalergenní sprchová řada speciálně určená pro velmi citlivou pokožku. Jemné krémové složení bez obsahu mýdla a barviv poskytuje dokonalou, ultra jemnou očistu s jemnou vůní heřmánku.
5b6d7a88b4b0eobrazek.pngA jak jsme s těmito novinkami byly spokojené?

Klára Křížová

Mám ráda značku Dove a ráda testuji jejich novinky, zejména sprchové gely a mýdla. Tyto dva nové micelární sprchové gely mne úplně nadchly. Je pro mne důležité, že drobounké micely pokožku čistí velmi účinně a dokážou ji zbavit i těch nejmenších nečistot usazených v pórech. Zatímco vyživující složky, typické pro Dove, pokožku vyživují a pomáhají obnovovat ochrannou kožní bariéru. Další, co mne zajímá, je především vůně. Tady bych osobně vyzdvihla „červený“ Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress, ta vůně je tak krásná a zvláštní, že jsem se do ní úplně zamilovala! Miluju mytí ve sprše, když cítím vůni mydlinek, kterou si můžu užít. Myslím, že obě novinky Dove se velmi povedly.

Vendula Kubelíková

Nové sprchové gely Dove mě moc mile překvapily. Hlavně tedy tím, že jsou bez sulfátů. Snažím se vyhýbat všemu, co obsahuje příliš mnoho chemických přísad… 
Zelené svěží Dove je určené i pro hyperalergickou pokožku, což manžel i dcera ocenili. Oba mají problémy s ekzémem a velmi suchou kůží. Málokterý přípravek jim vyhovuje a smí do sprchy. První opatrné testování dopadlo ale skvěle. Já naopak raději šahám po anti-stress oranžové variantě Dove, která tak příjemně voní. To pak máte chuť se sprchovat hodinu. Ach ten účet za vodu.

5b6d54d6da9a0obrazek.pngŽaneta Podlahová

V kosmetice moc neexperimentuji, jakmile mi jeden přípravek vyhovuje, kupuji si ho i nadále. Ale u sprchových gelů ráda zkouším novinky, protože se ráda nechávám hýčkat spousty krásnými voňavými sprchovými gely. Gely preferuji před tuhými mýdly a peelingy. Po jednom velmi náročném dni, plného práce, napětí a únavy jsem vyzkoušela Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress. Gel dostává svého jména „Anti-Stress“. Po sprše jsem se cítila jak znovuzrozená. Moje pokožka byla doslova vyzkoušela variantu sensitive skin, aby mu to nebylo líto, a předtím, než jsem se pustila do testování této zahalena do sametu. Líbilo se mi, že gel po nanesení na kůži neměl typickou „gelovou“ konzistenci, ale proměnil se v hustou krémovou a zanechal pokožku dokonale čistou. Druhý večer jsem novinky, jsem si oholila nožky. J Bála jsem se, že mě bude nový Dove štípat, ale světe div se, neštípal! Je extra jemný a vhodný opravdu pro tu nejjemnější pokožku. Tyhle novinky se vážně povedly!

Věra Forejtová

Preferuji tekutá mýdla a sprchové gely před klasickými mýdly, proto jsem byla ráda, že se mi dostaly do ruky dvě novinky Dove, micelární sprchové gely. Obě krásně voní a baví mne, že obsahují micelární složky, které pečují o pokožku. Mám citlivou pokožku, takže jsem velmi ocenila hlavně Micelární sprchový gel Sensitive skin, který nedráždí pokožku, krásně ji hydratuje a zanechává voňavou a vláčnou. Zbytek rodiny si oblíbil druhou variantu, Micelární sprchový gel Dove Anti-Stress, která také velmi příjemně voní. Oba sprchové gely můžu doporučit, Dove je jednička.

Více informací najdete zde.

Přečtěte si také:

Reklama