Markéta Škaldová

Bez tamponu o.b.® si nedokážu představit život, a to myslím opravdu vážně. Začala jsem je používat již před několika dlouhými lety a stále jsou pro mě během ženských dní nepostradatelné. A to nejen přes den, ale i v noci. Tu a tam sice použiji vložku, ale ta se nevyrovná pohodlí, které mám, když aplikuji tampon. Vyzkoušela jsem za svůj menstruační život různé značky tamponu, ale o.b.® jsou jediné, co mi sedí. A to především ty s označením ProComfort. Ty mají jedinečný hedvábný povrch SilkTouch, který oceňuji především při zavádění tamponu. Oblíbila jsem si je, proto je upřednostňuji před klasickými „vatovými“ bez SilkTouch povrchu.
5b5ae886f3342obrazek.pngJak už jsem zmínila, tampony používám i na noc. Až nedávno jsem ale objevila tampony o.b.® ProComfort NIGHT, a jsou vážně skvělé. Mají ochranná křidélka, které zaručují maximální pohodlí a komfort, nemusíte se bát, že by se tekutina přes ně dostala. Stejně jako varianta na den, se velmi snadno a pohodlně zavádí. Jsem ráda, že můžu konečně klidně spát, aniž bych se bála, zdali vše zůstalo tam, kde mělo.

Marie Cicvárek Fléglová

Co by to bylo za holčičí dny bez „obéček“?! Tuto značku používám již mnoho let a rozhodně bych neměnila. Maximálně mi vyhovuje nová řada o.b.® ProComfort  s technologií Dynamic Fit a hedvábným povrchem SilkTouch. Tampony se snadno zavádějí, díky jemnému materiálu nedráždí a fungujína jedničku i ve dnech silného krvácení.

Tampony o.b.® bych také doporučila všem ženám a dívkám, které se podobně jako já naplno věnují sportu a chtějí se cítit bezpečně a komfortně. Já se používám od prvního až do posledního dne své menstruace. V práci, na józe i při běhání.

Novinkou pak pro mě byly tampony o.b.® ProComfort NIGHT, které jsem si hned oblíbila a fofrem vyměnila za nepohodlné vložky, které občas v noci nemusí držet na místě. Tampony mají ochranná křidélka SilkTouch a zajišťují mi tak až 100 % ochranu po celou dobu spánku.
5b5ae8c7dbc3aobrazek.pngJaké jsou nové tampony o.b.® ProComfort?

V letošním roce jsme zákaznicím představili značku tamponů o.b.® ve zcela novém kabátě. Vylepšili jsme řadu o.b.® ProComfort o novou revoluční technologii Dynamic Fit, a také jsme všechny naše produkty převlékli do nových trendy obalů.

V čem je tato novinka revoluční?

Řada tamponů o.b.® ProComfort s technologií Dynamic Fit je opravdu revoluční. Tampon má díky ní 3D expanzi, a tak se přizpůsobuje tvaru a pohybům těla. Dále je tampon vybaven zámkovými drážkami a hedvábným povrchem SilkTouch pro maximální pohodlí a spolehlivou ochranu*.
5b5ae8ef4d1a3obrazek.png

*v rámci portfolia o.b.®5b5b1cea2bc9fobrazek.png

Podívejte se na video:Naše články:

Tampony o.b.®: Jaké revoluční novinky tato značka přináší? Vyzpovídaly jsme zástupkyni značky

Reklama