OI000590-2-.jpg

Marta, editorka

Oba cidery mi chutnaly. Příchuť jablka mám ráda. Zde jsme ji ještě mohly ochutnat v kombinaci s dalším ovocem. Oba drinky jsou příjemně osvěžující a skvělé na večerní posezení během teplých dní nebo třeba na piknik. Rozhodně je ale nemusíme vynechat ani když je chladněji a dát si je doma nebo je připravit do skleniček s ledem na večírek s přáteli. Okurka s mátou mi chutnala, ale mým favoritem je Citrus Edge. Je opravdu skvělý.

5f577b7aa2bc5OI001100.jpg

Karolína, redaktorka
Cidery mám moc ráda. Přijde mi, že jde o takový kompromis mezi limonádou, pivem a vínem. Člověk z nich není hned opilý, a navíc jsou osvěžující, což se bude ještě teď v září hodit. Na vyzkoušení jsme měly variantu grep a okurku s mátou, která mě překvapila. Nikdy jsem podobnou příchuť neměla a musím říct, že je vážně originální. Plánujeme o víkendu grilovat, určitě tyto cidery na naší grilovačce nebudou chybět. Určitě doporučuji vyzkoušet, i kdyby jen tak ze zvědavosti!

OI000584-2-.jpg

Veronika, redaktorka
Cidery vůbec nepiju, protože alkoholové drinky mi nic neříkají, ale ráda zkouším novinky. Oba cidery od Strongbow mají příjemnou chuť a alkoholový nádech je jen velmi jemný. Nejvíc mi chutnal Citrus Edge. Nápoj příjemně voní a je lehce nasládlý. Určitě ale doporučuji ho před konzumací vychladit, a ještě do něj přihodit pár kostek ledu. Třeba ke grilování je to podle mě fajn volba.  

OI000469-3-.jpg

Klára, vedoucí obchodního oddělení
Měla jsem možnost testovat jablečné cidery Strongbow v teplém horkém dni. Nápoj byl skvěle vychlazený a ještě navíc v kombinaci s ledem neuveřitelně osvěžující. Myslím, že je to skvělý tip pro venkovní grilovací párty nebo osvěžení, které potřebujete kdykoliv. Chlazený z ledničky nebo s ledem, obě varianty jsou super. Chuťově je kombinace jablečného cideru Strongbow Cucumber & Mint a osvěžujících tónů okurky a máty velmi vydařená. Druhý cider, který jsem testovala, je Strongbow Citrus Edge, kde chuť jablečného cideru doplňuje příjemná hořkost růžového grepu, také je moc dobrý. Pokud máte rádi Strongbow, určitě ochutnejte!

OI001101.jpg

Tip na veřejná griloviště
Web prirodudomesta.cz nyní nabízí mapku míst, kde je možné bez postihu umístit svůj přenosný gril a grilovat, ale i spoty s možností zapůjčení tamního grilu či přímo k tomuto účelu vzniklá veřejná griloviště a ohniště. Míst, kde je možné si užít příjemné letní odpoledne, třeba s vychlazeným ciderem, grilovanými pochoutkami a partou přátel, je na mapě kolem šedesáti. Mapa je ale bez limitů, je totiž možné do ní přidávat vlastní návrhy nově objevených míst a podělit se tak o zkušenost s ostatními zájemci o tento druh trávení volného času.OI000571-1-.jpg

Naše články:

5e5cff6e88a33obrazek.png

Reklama