242582645-126776569703246-8819709235214148377-n.jpg

Vatové tyčinky Bel Cosmetic neobsahují žádné plasty, a jsou tak šetrné k životnímu prostředí. Spolehnout se můžete i na jejich šetrnou péči o vaše uši díky hlavičce z bavlny a mikrovlákna. Plastovou tyčinku nahradila papírová, která je podstatně šetrnější k životnímu prostředí. Může se to zdát jako malá změna, ale i malé změny pomáhají ve společném boji proti plastovému odpadu. Více na  www.tycinkybel.cz

Vatové tyčinky Bel Cosmetic se chlubí symbolem „eco-friendly paper stems“, a splňují tak legislativu EU, která začala platit 3. 7. 2021, o omezení dopadu některých plastových výrobků na životní prostředí.

A tady jsou naše dojmy:

Marta, editorka

Tento krok firmy Bel Cosmetic mě velice potěšil. Už dávno jsme si říkala, že když mohou být papírové tyčinky u lízátka, proč nejsou i ty do uší. A konečně jsou. Trochu jsem se bála, zda budou dostatečně pevné, ale byl to strach neoprávněný. Tyčinky Bel Cosmetic jsou pevné a člověk by ani nepoznal, že už v nich není plast jako dříve. Fungují naprosto perfektně. Používám je na čištění uší, při úpravě make-upu nebo i při čištění laku na nehty kolem nehtů. Oceňuji i papírový obal, ve kterém jsou tyčinky uskladněny. Také obsahují přírodní balvnu. Na čištění uší jsou vlemi příjemné a měkké. Tyčinky včetně obalu jsou 100% recyklovatelné. Jen tak dál!
 
Veronika, redaktorka

Myslet na životní prostředí je velmi důležité a bude to důležitější a důležitější, pokud chceme planetu zachovat v nějakém použitelném stavu pro další generace. Proto je mi krok firmy Bel Cosmetic velmi sympatický. Tyčinky do ucha zbavila přebytečných plastů a udělala je z papíru, což je šetrnější k životnímu prostředí. Na funkčnosti to ale tyčinkám nijak neubralo. Přebytečného ušního mazu jsem se s nimi zbavila velmi snadno, tyčinky jsou dostatečně pevné, nerozpadají se, a dokonce mi přijdou pevnější než klasické plastové. Bavlněná hlavička je v uchu moc příjemná. Za mě tedy palec nahoru. 

Klára, obchodní oddělení

Tyčinky jsou velmi povedené, myslím, že je skvělá zpráva, že jsou plně rozložitelné a neobsahují žádný plast. Potěšilo mě, co všechno značka dělá pro udržitelnost přírody.
616948290f186obrazek.png
dopo.jpg

Reklama