Testování proběhlo během týdne. Rtěnky jsme jsme nejprve vyzkoušely na ruce, abychom se lépe mohly rozhodnout, které odstíny zvolíme. Vůbec jsme se nepřely, protože každá z nás toužila po něčem jiném. Naše recepční Míša chtěla trošku třpytivé, redaktorka Veronika chtěla vyzkoušet odstíny dohněda, editorka Marta je na odstíny dorůžova a já jsem sáhla po těch červených. O týden později jsme se sešly, abychom zkonzultovaly své zkušenosti.

Karolína Waberová, redaktorka

Předem musím říct, že přímo zbožňuji lip kity a fluidy a na klasické rtěnky jsem dávno zanevřela. A protože jsem jich vyzkoušela už opravdu hodně, byla jsem připravená hodnotit přísně. Vybrala jsem si odstíny Presistance, Breadwinner, Noble, Exlplore, Unleash a Roar. Odstíny, které jsou dočervena, drží na rtech opravdu celý den i po tom, co jsem pila a jedla. Světlejší odstíny také drží perfektně, ale protože nejsou tolik pigmentované, je potřeba štětečkem po jídle dotřít prostřední část rtů. Nejvíce jsem byla spokojená s odstínem Breadwinner, který je do cihlové barvy. Problém lip kitů a fluidů bývá ten, že sice drží, ale hodně vysušují rty. Nevím, jak je to možné, ale tyto od Nu Skin udělají rty naopak příjemně vláčné.

Paletka obsahuje ještě odličovač voděodolného make-upu, s kterým při troše snahy dostanete dolů i červné odstíny rtěnek.

Marta Kratochvílová, editorka

Rtěnky jsou velmi příjemné na rtech. Příliš nevysušují, jak bývá u matných rtěnek zvykem, což velmi oceňuji. Když mám totiž vysušenou pusu, nutí mě to si pak rty okusovat a rtěnka mi tak méně vydrží. U téhle jsem ten pocit neměla. Po chvíli, když zaschla, se světlejší odstíny ani neobtiskávaly. To se mi dělo jen u těch hodně sytých, tmavě červených. Ale držely poměrně dlouho i přes to, že se občas někam obtiskly. Za mne nejlepší odstíny Perfection a Unbreakable.
 

Veronika Bulánková, redaktorka

Rtěnky příliš nenosím, protože mám hodně suché rty a bojím se dalšího vysušení. Většinou se vzmůžu maximálně na lesk. Proto jsem byla zvědavá, jak u mě obstojí tekuté rtěnky od značky Nu Skin. Na testování jsem si vybrala spíše tmavší a neutrální odstíny. Rtěnky jsou na rtech velmi příjemné a poté, co zaschnou, nejsou na rtech vůbec cítit. Před aplikací jsem si na rty nanesla dvojnásobnou vrstvu balzámu a vysušení se maximálně potlačilo. Rtěnka se mnou přežila celý pracovní den bez nutnosti ji upravovat. Jedinou menší nevýhodu vidím v tom, že mi rtěnka během dne nechávala obtisky na skleničce, ale i přesto na rtech dlouho vydržela.

Zleva: Confidence, Promotion, Presistence, Potential, Derermined, Perfection, Ambition, Maven, Breadwinner, Fearless, Bravery, Regin, Noble, Explore, Unleash, Roar, Ruler, Unbreakable 

Míša Malečková, recepční

Rtěnku Nu Skin NuColor Powerlips Fluid odstín Potential jsem vyzkoušela moc ráda, protože miluji kosmetiku a musím říci, že se okamžitě stala mou oblíbenou. Je velmi příjemná při nanášení, nelepí a nestahuje. Ač jsem jedla a pila, vydržela mi na rtech asi osm hodin. Po celou tu dobu jsem ji vůbec necítila. Určitě jí zůstane přední místo v mé kosmetické taštičce.Zdroj fotografií: Karolína Waberová a Marta Kratochvílová

Čtěte také:

Reklama