Nechaly jsme se zlákat nejnovějším trendem ve zdobení nehtů, a objednaly si na www.nehtyprofi.cz sadu pro efekt kovových nehtů. K vytvoření tíženého efektu je potřeba UV lampa, dva na to určené gely a Chromatic pigment Mirror. Hned jsme se do efektu zrcadlových nehtů zamilovaly.

Vše jsme měly připraveno, ale kdo nehty udělá? Ani jedna z nás v redakci není vyučená manikérka. Los padl na editorku Kristinu. Ta léta chodí na gelové nehty, tudíž pro ni bylo snazší pochopit postup, kterého jsme se měly podle pokynů na www.nehtyprofi.cz držet.

A jaké by to bylo testování, kdybychom nevyzkoušely veškerá pozitiva a negativa celého postupu. Naše redakce se proto proměnila v salón krásy a mohlo se jít na věc. Byly jsme hrozně zvědavé, jaký bude výsledek.

nehty

Postup pro přírodní nehty:

  • Nejprve jsme nehet lehce zapilovaly a očistily. Následně jsme nanesly v tenké vrstvě UV/LED gel-lak Chromatic Mirror Base a nehty nechaly zapéct v lampě.

nehtynehty

  • Druhým krokem byla aplikace bezvýpotkového UV/LED gel-laku Chromatic Mirror Finish (gel musí být tohoto typu). Nehty jsme opět nechaly vytvrdit v lampě.

nehtynehty

  • Houbičkovým aplikátorem jsme do nehtů zaleštily jemné Chromatic pigmenty, které se do vteřiny proměnily v onen vytoužený zrcadlový efekt.

nehty

  • Ve finále jsme přetřely nehty klasickým bezbarvým lakem, který se používá jako Top Coat. Hotovo. Byly jsme ze zrcadlových nehtů tolik nadšené.

Naše rada! 

Je dobré přečíst si návod a všechna doporučení, jinak se vám výsledek nepovede. Určitě doporučujeme pro výsledný efekt na vyleštěné pigmenty znovu nanést bezvýpotkový UV/LED gel-lak Chromatic Mirror Finish, který se používá pro docílení většího lesku a trvanlivosti. Pokud to neuděláte, efekt zrcadlových nehtů nevydrží dlouho.

Musíme říct, že metoda je to jednoduchá a jste schopné si nehty takto udělat sama doma během pár minut. Je ovšem nutné k tomu mít všechny potřebné produkty, které výrobce doporučuje.

  • Chromatic Mirror Base – 149 Kč
  • Chromatic Mirror Finish – 149 Kč
  • Chromatic pigment – cena podle barvy 45 – 149 Kč
  • UV lampa – podle typu od 279 Kč

Veškeré produkty můžete zakoupit na www.nehtyprofi.cz