6310d5a1b84ffseznam.jpg

Vertikální ergonomická myš YMS 5030 je stylovým doplňkem, který navíc ulehčí kancelářskou práci a podpoří zdraví zápěstí i celé ruky. Myš je tichá, nejsou tedy slyšet klasické rušivé zvuky ťukání. Funguje bez jakéhokoli kabelu a má dosah až 10 metrů. Zároveň se s ní dá pracovat na dvou monitorech najednou, přepnutí zajišťuje jeden jediný klik. Má optický senzor a rozlišení až 1600DPI, kterým je zajištěna dokonalá přesnost kurzoru. Myš má také vychytanou konektivitu, dá se připojit ke staršímu i k novějšímu počítači pomocí USB portu.

45017834-4.jpg

Myš se skvěle drží a ačkoliv to byl z počátku nezvyk, po chvilce jsme zjistily, že je tento tvar velmi pohodlný. Ruka po celém dni používání myši tolik nebolí a velmi oceňujeme desetimetrový dosah a možnost přepínání z jednoho monitoru na druhý. Pro někoho, kdo má vedle sebe 2 a více obrazovek, je taková myš nutnost a velká pomoc při práci.

45017834-9.jpg

Yankee YMS 5030 je vhodná jak do kanceláře, tak domů, je příjemná na dotek a díky svým ideálním rozměrům je zápěstí v ideální poloze. Zároveň myš snižuje tlak na nervy v zápěstí, což je po pár dnech používání znát. V balení je k dispozici baterie, je tedy okamžitě připravena k používání.

Více informací naleznete ZDE.

sss.gif-kopie-.jpg

Reklama