V BaByliss doslova na vlastní vlasy znají, jak náročné je každý den upravovat těžko zkrotitelný účes, jehož úprava stojí čas, energii a notnou dávku trpělivosti. Proto se rozhodli s tím něco udělat a vytvořit novou řadu produktů, která vyřeší dva největší problémy našich vlasů – krepatění a špatnou kondici.

Multifunkční kulmofén Hydro-Fusion BaByliss AS774E

Prvním testovaným přístrojem byl kulmofén od francouzské značky BaByliss z řady Hydro-Fusion se čtyřmi nástavci, které vlasy podle potřeby vysuší, uhladí, narovnají nebo dodají vlasům objem a tvar. 

Přístroj je lehký a designově moc hezký. Pracuje se s ním velmi jednoduše, stačí jen vybrat vhodný nástavec a nastylovat vlasy během pár minut. Díky kulmofénu jsme měly nádherně lesklé a hebké vlasy a byly upravené doslova za chvíli. Nepotřebujete fén, žehličku a kulmu zvlášť, s tímto přístrojem zvládnete vše díky nástavcům. I úprava vlasů na cestách se stává jednodušší.

Speciální technologie The Advanced Plasma Technology využívá duální iontový systém, který kombinuje záporné a kladné ionty a tím vlasy hydratuje a zamezuje nežádoucímu krepatění. Musíme potvrdit, že po krepatění ani památky, i přesto, že s ním některé z nás mají problém. 

Snimek-obrazovky-2022-11-14-v-21.36.01.jpg

 V balení najdete i 2,5 metru dlouhý kabel, nástavec pro vysoušení, uhlazení a narovnání. Můžete si vybrat z nastavení dvou teplot. S přístrojem se skvěle pracuje, vlasy se nezamotávají a výsledkem jsou hladké, hebké a lesklé vlasy na dotek i pohled, které jsou upravené. Úprava vydrží klidně i celý den.

Dokonce od té doby, co přístroj používáme, jsme si všimly hezčích a zdravějších vlasů, než když jsme používaly klasické přístroje, jako je kulma nebo žehlička v kombinaci s fénem.

Za cenu 2 149 Kč je dostupný úžasný multifunkční kulmofén, který je praktický a opravdu funguje tak, jak má. Naučily jsme se s ním pracovat velmi rychle!

Více info o tomto i dalších produktech najdete na Bodylovers.cz.

Rotační kulmofén Hydro-Fusion BaByliss AS773E

Druhý produkt, který jsme vyzkoušely, byl rotační kulmo-fén BaByliss Hydro Fusion Air Styler. Jde v podstatě o rotační horký kartáč, který se dá otáčet na obě strany. Díky tlačítku si tak můžete určit jednoduše, jakým směrem budete vlasy natáčet, což je skvělé, protože to hodně usnadňuje práci. Když si natáčíte vlasy na jedné straně obličeje, a následně na druhé, nemusíte u toho různě nepohodlně kroutit rukou.

Jak se kartáč otáčí, vlasy se na něj samy navinou, a tak udělá veškerou práci za vás. Horký vzduch, který zevnitř fouká, pak zafixuje jejich navlnění. Když se dostanete blízko k hlavě, stačí ten tlačítko navíjení povolit a otáčení se zastaví.

Největší efekt nadýchaných vlasů BaByliss Hydro Fusion Air Styler udělá, když ho používáte na vlhké vlasy, které pomocí něj zároveň vysušíte. Stačí si tedy pořídit tento skvělý produkt a budete moct mít každý den vlasy jako od kadeřníka.

tttrreter.jpg

Rukojeť se velice dobře drží v ruce a oceňujeme o ostatečně dlouhý kabel a kryt na kartáč, který ochrání štětiny. Vše se velice snadno ovládá. Žádná zbytečná tlačítka a funkce navíc. Hydro Fusion Air Styler má dvě teplotní úrovně a každá z nich má jinou rychlost otáčení. Při vyšší teplotě se kartáč otáčí rychleji. Nám se osvědčila první úroveň. Druhá už na nás byla trochu moc rychlá a přece jen s tímto produktem teprve začínáme.

Kulmo-fén má pokročilou plazmovou technologii s duálním iontovým systémem a iontovou kontrolu proti krepatění pro vysoký lesk. Vlasy jsou po něm opravdu krásně hladké a lesklé. Kartáč o průměru 50 mm pak má keramický povrch, takže je šetrný k vlasům. Měkké štětiny jsou kombinací kančí srsti a nylonu a dopomohou k hebkým vlasům. Pracuje se s ním nejlépe do délky vlasů na ramena. Ale i toto je o zručnosti. 

Kulmo-fén stojí 2 199 Kč, což je celkem přijatelná cena. Na závěr bychom rády ocenil ekologické balení, kde není žádný plast. Produkty jsou v krabici zabalené pouze v papírových sáčcích. 

Více info o tomto i dalších produktech najdete na Bodylovers.cz.

6372a8bd3fa37image.jpg