mesi.png

Naše zkušenost:
Univerzální hojivý gel testovala naše kolegyně Linda. Při cvičení si odřela kůži na lokti a potřebovala vlhkou pálící ránu ošetřit. Měla po ruce L-MESITRAN® SOFT, takže si gel velmi snadno aplikovala na ránu. Po natření se jí rána zklidnila a přestala pálit. Konzistence gelu ji vyhovovala. Gel hezky na ráně ulpěl a rovnoměrně ji zakryl. Skvělé bylo, že vůbec nestéká, naopak se dobře přichytí a poraněnou pokožku ošetří. I když je žlutý, kůže není zabarvená, příjemné voní po medu. S ošetřením byla velmi spokojená. Pokud i vy řešíte různé drobné ranky, vyzkoušejte ho také. Balení se vám pohodlně vejde do kabelky nebo do batůžky, který si vezmete na výlet. Nikdy nemůžete vědět, kdy se něco stane, a tak je dobré ho mít při ruce. 

linda.jpg

Multifunkční gel použila i kolegyně Věra pro ošetření štípanců od komárů, které trápily její jedenáctiletou dceru. Bohužel si je trochu rozškrábala, a tak se na místě štípnutí vytvořily vlhké svědící ranky s poručenou kůží. Gel ranky ošetřil a zklidnil. Určitě napomohl i rychlejšímu zahojení.

Na přípravky pro hojení vlhkých ran nezapomíná ani Helena, která často vyráží na výlety. Když je horko, nohy se v uzavřených botách často zpotí a vznik otlačeniny nebo puchýře je velmi rychlý. Proto je dobré mít s sebou první pomoc a hned vniklý problém řešit. V jejím výletním batohu je vždy místo pro gel, který hojí vniklé ranky (puchýře, škrábance, odřeniny, spáleniny od sluníčka)

Tip: Jak na ošetření drobných ran se dozvíte zde.  

Univerzálním hojivým přípravkem, který nahradí celou řadu jiných, který jsme měli možnost v redakci testovat je L-MESITRAN® SOFT. Vysoce účinný gel na bázi lékařského medu a dalších přírodních látek hojí rány ve všech fázích a je vhodný pro celou rodinu, od novorozenců až pro seniory. Účinné složení gelu napomáhá hojivému procesu okamžitě po ošetření. L-MESITRAN® SOFT je protizánětlivý, antimikrobiální, má čistící účinek a stimuluje tkáňový růst. Jde tedy použít v nejrůznějších situacích, aniž byste potřebovali další pomůcky.

Jedná se o přípravek pro takzvané vlhké hojení ran, kdy se na ráně netvoří strup, který obvykle přilne k obvazu či náplasti a způsobuje poraněnému další bolest. Bonusem je jeho příjemná medová vůně. 

L-MESITRAN® SOFT seženete v praktickém 15gramovém balení, které se spolehlivě vejde do každé lékárničky. Na delší dovolenou se můžete vybavit balením o obsahu 50 gramů. Přesvědčte se o jeho hojivých vlastnostech sami a vyzkoušejte ho na vlastní kůži. Přípravek je k dostání v kamenných i internetových lékárnách nebo přímo na webu L-Mesitran.cz.

L-Mesitran Soft je zdravotnický prostředek třídy IIb. CE 0481. Pečlivě si přečtěte návod k použití.

mesilogo.png

test.png

Naše články

Reklama