Tesco jako první maloobchodní řetězec v ČR představilo službu Potraviny on-line v lednu roku 2012 ve dvou obchodech v Praze. Za více než rok a půl fungování získala služba přízeň téměř 90 tisíc registrovaných uživatelů, kteří ji pravidelně využívají. Téhož roku Tesco rozšířilo službu na Kladensko, Mladoboleslavsko a na jaře 2013 také na Kolínsko. Největší expanzí letošního roku je oblast Brna a jeho okolí. Za tuto novou službu zákazníkům získalo ocenění Inovace v obchodě v rámci ankety MasterCard Obchodník roku 2012.

TESCO

6 X  nej s potravinami přes internet

VŽDY NEJČERSTVĚJŠÍ

  • Vybíráme takové zboží, které je v regálu s nejdelší lhůtou trvanlivosti a vypadá nejlépe a nejčerstvěji.
  • Optimální teplota po celou dobu přepravy. Zboží k Vám totiž přepravíme v autech, které mají mražené i chlazené boxy pro jednotlivé druhy potravin.

VYBÍREJTE, AŤ JSTE KDEKOLIV

  • Pomocí mobilní aplikace můžete nakupovat cestou do práce v tramvaji, v polední pauze, nebo při návratu z rodinného výletu.

ŠÍŘE NABÍDKY JAKO V KAMENNÉM OBCHODĚ

  • Vybírat můžete sedm dní v týdnu ze sortimentu 20 000 druhů zboží, které pokrývá téměř celý sortiment, jaký nabízí hypermarket.

GARANCE DŮVĚRY

  • Můžete zrušit celý nákup, stejně tak i odmítnout některé položky při jeho přebírání.

ODMĚŇUJEME VĚRNOST

  • Clubcard body sbíráte stejně jako v prodejně.

ŠETŘÍ VÁŠ ČAS I PODRÁŽKY

  • Dodávky do 7. patra bez výtahu v činžovním domě nejsou výjimkou.

Na www.itesco.cz/potravinyonline zákazníci kromě širokého sortimentu zboží naleznou i seznam aktuálních akčních nabídek. Mohou také využívat další funkce, jako je výběr zboží ze záložky Oblíbené, či úprava objednávky po jejím potvrzení.

Na www2.itesco.cz/potraviny-on-line-overeni-psc.html si zákazníci mohou ověřit, zdali je služba dostupná i v jejich lokalitě.

TESCO