Léto je časem pohody a radovánek, všichni se na něj těšíme. Slunečné dny a vysoké teploty ale mají svá rizika.

Max SanÚčinným bojovníkem proti mikroorganizmům je řada čisticích prostředků bez chlóru MaxSan, a tato značka uvedla na jaře novou variantu víceúčelového čističe MaxSan Universal Lemon se svěží vůní citrónu. Ten kromě dokonalé čistoty a lesku odstraní 99,9 % bakterií a zajistí ochranu proti jejich opětovnému množení po dobu až 48 hodin. Již jste vyzkoušeli tento skvělý čistič?

I když pravidelně a pečlivě uklízíte, zbavit se nejodolnějších neviditelných mikroorganizmů - bakterií, není tak úplně jednoduché. A to zvláště teď, v létě. Teplý vzduch napomáhá rychlejšímu množení, díky teplu musíme nakládat s potravinami jinak než v chladnějších dnech - rychleji se kazí. Také podlahové povrchy jsou více zašpiněné, díky tomu, jak chodíme naboso a přinášíme si z venku nečistoty z ulice.

Bakteriální infekce nás sice většinou již neohrožují přímo na životě, ale i tak mohou způsobit vážné zdravotní komplikace. Kromě viditelné špíny a nečistot je tak zapotřebí se zaměřit i na dezinfekci všech míst, kde se zdraví nebezpečné bakterie vyskytují. Pokud chcete mít jistotu, že vaši domácnost zbavíte bakterií, pořiďte si pro úklid některý z čisticích prostředků značky MaxSan. Vybrat si můžete například víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon.

Nový víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon (1 l) se svěží vůní citrónu je určen pro pravidelné čištění a dlouhodobou dezinfekci všech typů omyvatelných ploch, jako jsou např. podlahy (dlažby, PVC, laminát), dětské hračky, židličky, svačinové boxy, lahvičky, nočníky apod. Kromě antibakteriální ochrany až na 48 hodin zaručí dokonalou čistotu a lesk. Přípravek nezanechává skvrny a po jeho použití bude celá vaše domácnost příjemně vonět. Přípravek se používá ve zředěné formě a materiály, které přijdou do kontaktu s potravinami, je nutné po aplikaci prostředku opláchnout. Jelikož přípravek neobsahuje chlor, nemusíte se bát nepříjemného chlorového zápachu, který je většině lidí nepříjemný.

Nový víceúčelový čistič MaxSan Universal Lemon je k dostání v obchodní síti za doporučenou maloobchodní cenu je 59,90 Kč.

Vybrat si můžete i z dalších produktů řady čisticích prostředků MaxSan, které zajistí intenzivní dlouhodobou dezinfekci a ochranu pro vaši domácnost:

  • Víceúčelový čistič MaxSan Universal Pine (1 l) - varianta s vůní borovice. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Univerzálního čističe je 59,90 Kč.
  • MaxSan Koupelnový čistič (500 ml) - Účinný prostředek pro odstranění vodního kamene a dezinfekci. Hubí plísně a bakterie na všech omyvatelných plochách v koupelně, jako jsou např. vodovodní baterie, vany, vnější plochy WC mísy, sprchové kouty a závěsy, spáry ve dlažbě a obkladech, kelímky na kartáčky a zubní pasty apod. Přípravek lze aplikovat také do odpadů umyvadel a van, kde odstraní nežádoucí zápach. Díky praktické pistoli s funkcí pěny nestéká z povrchů a vyčistí i špatně dostupná místa. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Koupelnového čističe je 69,90 Kč.
  • MaxSan Kuchyňský čistič (500 ml) - Spolehlivě odstraňuje mastnotu, připálené zbytky jídla a dlouhodobě dezinfikuje omyvatelné plochy v kuchyních, jako jsou například varné a pracovní desky, trouby, digestoře, kuchyňské skříňky, ledničky nebo myčky. Přípravek lze aplikovat také do odpadů dřezů, kde odstraní nežádoucí zápach. Účinně, a přitom bez chlóru dezinfikuje houbičky na mytí nádobí a kuchyňská prkénka. Zanechává po sobě příjemnou vůni bez chloru. Doporučená maloobchodní cena MaxSan Kuchyňského čističe je 69,90 Kč.

Více informací hledejte na www.henkel.cz.

Reklama