Do testování se pustila naše kolegyně Klára: Inteligentní náramek s hodinkami Xiaomi Mi Smart Band 5 byla radost testovat. Super přehledný displej vám ukáže vše, co chcete právě sledovat. Mě baví měření tepové frekvence a to, že si můžete tep sledovat při 11 typech cvičení včetně veslování, jógy, švihadla a dalších. Pro mě je důležitá chůze, cvičení v tělocničně, náročné horské túry a běh, kterému se věnuji pravidelně několikrát za týden. Zajímavostí je i novinka u tohoto typu náramku - mezi nové funkce patří například detektor stresu, dechová cvičení nebo program pro lepší sledování PAI (Personal Activity Intelligence). Vychytaná je i magnetická nabíječka, která se snadno přichytí za zadní část náramku, čímž se eliminuje potřeba odstranění popruhu, vydrží až 14 dní na jedno nabití. Skvěle vypadá a ovládání je snadné!

Pro přehledné statistiky mých aktivit jsem si stáhla do telefonu aplikaci Mi Fit, kterou jsem přes bluetooth spojila s chytrým náramkem. Zajímalo mne, kolik jsem ušla nebo uběhla za den kroků a jaký jsem při tom měla srdeční tep. Náramek byl se mnou při různě dlouhých tréninzích běhu, bylo pro mne důležité, aby zaznamenal moje výkony. Při delším běhu jsem nemusela vytahovat telefon a kontrolova jednotlivá upozornění, vše jsem si mohla přečíst na displeji náramku. Vzala jsem si ho i do posilovny, kam chodím pravidelně dvakrát týdně. 

Zajímavé je, že když jdete spát, náramek vám v noci monitoruje jednotlivé fáze vašeho spánku - v aplikaci pak vidíte, jak kvalitní váš spánek je. Myslím, že inteligentní náramek s hodinkami Xiaomi Mi Smart Band 5 udělá radost všem, kdo sportuje, je aktivní a zajímá se o své výkony. I kdyby to měl být třeba jen počet kroků za den. V nabídce různých barev náramků si vybere každý. Za mě má jedničku a cena v porovnání s kvalitou je velmi příznivá. 
5f5b52887a284obrazek.png

Co jsme testovali:
Nový Mi Smart Band 5, vylepšený velkým displejem AMOLED s vysokým rozlišením, umožňuje uživatelům prohlížet si statistiky aktivit, zprávy, oznámení a mnoho dalšího, ještě jednodušeji než tomu bylo doposud. Pro zajištění optimálního zážitku ze sledování, byl displej vybaven vysokou viditelností jasu obrazovky, a to i na přímém slunečním světle. Uživatelé si také mohou displej přizpůsobit funkčními moduly, nebo nastavit do jednoho z 65+ motivů, to vše prostřednictvím aplikace Mi Fit.
5f5b53057f076obrazek.png
Posuňte své limity s všestranným fitness partnerem
Mi Smart Band 5 je navržený pro rozmanitou škálu oblíbených cvičení a stane se ideálním parťákem pro milovníky fitness všeho druhu. Proti svému předchůdci disponuje 5 novými módy. S novým náramkem tedy můžete sledovat uživatelský pokrok až při 11 typech cvičení včetně jógy, švihadla, veslovacího trenažéru a dalších. Zařízení je voděodolné a můžete si ho tedy vzít například na plavání, šnorchlování či do sprchy.
5f5b529b0e9dcobrazek.png
Vylepšené sledování zdraví pro všechny

Měření aktivity na Mi Smart Band 5 je přesnější a komplexnější než kdykoliv předtím. S optimalizovaným PPG senzorem zařízení zvyšuje přesnost monitorovací funkce tepové frekvence 24/7 o 50%. Díky vylepšené funkci 24hodinového sledování spánku a zbrusu novému detektoru stresu, nebo třeba funkci pro dechová cvičení, poskytuje novinka vhled do vašich tělesných aktivit napříč celým dnem. Ženy navíc mohou nyní sledovat svůj menstruační cyklus a dostávat užitečná připomenutí. Nový náramek navíc motivuje uživatele k vyváženému životu za pomoci programu PAI (Personal Activity Intelligence).
5f5b534156ac5obrazek.png
Inteligentní magnetické nabíjení a mnoho dalšího
Nabíjení je nyní pohodlnější než kdy předtím. Díky propracované magnetické nabíječce, kterou leze snadno přichytit za zadní stranu displeje, již nemusíte odstraňovat snímač z popruhu náramku.  Navíc, Mi Smart Band 5 vydrží až 14 dní na jedno nabití. Díky tomu, že je náramek kompletně ovládaný přes chytrý telefon, tak jistě oceníte novou funkci fotoaparát, která vám umožní pořizovat snímky bez dotyku telefonu.
5f5b52b5b348dobrazek.png
Mi Band 5 je v prodeji u vybraných partnerů a na https://eshop.xiaomi-czech.cz/Xiaomi-Mi-Smart-Band-5.html
5f5b52f09aa8dobrazek.png
Reklama