Pokud hledáte novou vůni do kabelky, máme pro vás tip. Luxusní vůně So Dupont vychází v limitované edici, kterou testovala naše redakce.

Příběh So Dupont pokračuje uvedením limitované edice 2015, která v sobě uchovává pařížský šik a eleganci z původního kódu linie, zatím co se zaměřuje na nejcharakterističtější místa francouzského hlavního města.

Flakony si udržují originální rysy, ale jsou zahaleny do „noci“. Noční efektní vizuál na balení zobrazuje osvícenou fontánu na Place de la Concorde. Flakón je doplněn šik detaily: černá saténová stuha pro ženy a lakovaná černá pro muže.

So Dupont

So Dupont limitovaná edice pro ženy

Očekávejte květinovou ovocnou vůni, která se otevírá svěžím koktejlem. Zářivým, elegantním, barvitým. Směs šťavnaté hrušky, kyselého rybízu a jiskřivého grapefruitu nabízí vzrušující senzaci.

Srdce uchvátí šik buketem pivoňky. Lehké a radostné květinové tóny se rozvíjí v neodolatelně ženské duo fialky a maliny s pudrovým nádechem.

Vůně fascinuje smyslným závěrem tvořeným santalovým dřevem a dřevinou kašmíru zahalenou do hřejivé esence smrkového jehličí.

Hlava: hruška, černý rybíz, grapefruit

Srdce: Pivoňka, Fialka, Malina

Tělo: santalové dřevo, kašmírové dřevo, jehličí smrku

Tělo: pačuli, dřevo palisandru, cedr

So Dupont

Jak se mi vůně líbila?

Hodnotí Klára Křížová

Vůně je nádherná, je dost jemná a sladká, já mám tyto tóny ráda. Květinové a ovocné nuance jsou mi velmi příjemné, takže se mi moc líbí. Krásný flakon ještě podtrhuje osobitost vůně... Patří momentálně mezi mé nejoblíbenější, vřele doporučuji!

Reklama