5af2eee256947obrazek.png
Říznutí, píchnutí, odření, popálení, nemáte dodělané jídlo a honem řešíte, jak si ránu ošetřit a ještě v práci pokračovat. Takže voděodolné náplasti, případně funkční obinadla, které jsou po ruce, se vám velmi hodí.
 
5af2cdfae3c52obrazek.pngNa naší kulinářské akci jsme měli možnost testovat praktickou „taštičku poslední záchrany” od značky URGO. Tato taštička byla připravena speciálně pro naši akci, jednotlivé produkty je možné zakoupit pouze samostatně a pouze v lékárnách.
Co náš zaujalo? Skvělé samodržicí elastické obinadlo, které šlo z „ruky do ruky“ a každá z účastnic si je vyzkoušela. Moc se nám líbilo, opravdu není nutné je nějak k prstu po obvázání fixovat náplastí, drží pěkně samo, tak jak ho utáhnete, což je velká pomoc při drobném poranění, když vám z rány teče krev.
 
Naše kolegyně Alena Elly Kolaříková své testování moc hezky popsala na svém blogu, celý článek si můžete přečíst na této stránce: Testování náplastí URGO s magazínem žena-in.cz

Jaká je její zkušenost?
5af2eaebcea81obrazek.png

5af2cecd5cd2bobrazek.pngTen záchranný kruh, jak přesně obinadlo vypadá, je můj nejoblíbenější pomocník co se zranění týče. Samodržicí obinadlo URGO S.O.S Cuts si u nás už užilo své chvíle slávy několikrát. Poprvé asi tehdy, když manžel sekal třísky do krbu. Měli jsme dvě nové, dost ostré sekyrky a při chvilce nepozornosti mu jedna z nich lehce, ale opravdu lehce, přejela přes prst. Rána, která vznikla, byla hluboká a dlouhá (nestihla jsem vyfotit, byla jsem ráda, že se nesložím). Nebylo pochyb, že je to na šití. Ale cesta do nemocnice minimálně 15 minut a rána opravdu hodně krvácela.
Tehdy nám URGO S.O.S Cuts pomohlo poprvé. Jak funguje? Kolem rány ho dvakrát omotáte a jednoduše a snadno utrhnete. Zastaví vám krvácení u menších ran. U té naší samozřejmě nebyla šance zastavit krvácení doma. Ale alespoň nám pomohlo zvládnout cestu do nemocnice. Jen si dejte pozor, obinadlo URGO S.O.S Cuts musíte do 30 minut sundat. U menších poranění tato doba v pohodě stačí k úplnému zastavení krvácení. Poté stačí ránu dočistit dezinfekcí a přelepit běžnou náplastí.
5af2e9e1df5caobrazek.png

Jaké je URGO S.O.S Cuts?
Samodržící elastické obinadlo URGO S.O.S Cuts je vhodné jako rychlá první pomoc k zastavení krvácení u řezných a dalších drobných poranění.
Rychlá zástava krvácení chrání ránu před infekcí a zároveň okolní prostředí a oblečení před potřísněním krví. Obinadlo se jednoduše odtrhne a aplikuje. Zcela samo přilne k ráně, není proto zapotřebí používat náplasti ani nůžky. Jemný a měkký materiál je příjemný k pokožce a současně poskytuje zranění dostatečnou ochranu před nárazy a třením. Obinadlo je umístěno v praktickém stojánku, který zajišťuje vždy hygienické ošetření.
5af2ea0ec3e0bobrazek.png

  • Snadné použití
  • Vždy po ruce
  • Rychlé ošetření
  • Samodržicí bez náplasti
  • Snadné odtržení bez nůžek

URGO S.O.S Cuts – Samodržící obinadlo na zastavení krvácení. Více na ZDE.
5af2ea983f3eaobrazek.png
Podívejte se na video, jak URGO S.O.S Cuts funguje

Další naše tipy pro ošetření:

  • URGO Burns (náplasti pro popálení)
  • URGO Finger (náplasti na prsty)
  • Urgo náplasti na řezná poranění (pro řezné rány)

Výsledek našeho testování se čtenářkami a blogerkami je velmi pozitivní. Všechny jsme se shodly, že je dobré mít URGO pomocníky doma v kuchyni, ideálně aby byly při poranění hned po ruce. Naštěstí jsme v rámci akce žádnou ránu ošetřovat nemusely, tak si všichni odnesly tyto pomocníky domů pro testování doma.5af2ce62d5330obrazek.png

Náš tip: Sleva 20 procent na produkt URGO SOS CUTS:

5af412c39c150obrazek.png

Výrobky URGO jsou zdravotnické prostředky.

Reklama