5a4b85c32ffe8obrazek.jpgNejkvalitnější čerstvé suroviny, poctivá ruční práce a vlastní dokonalé receptury bez přídavku konzervantů jsou „tajemstvím“ skvělé chuti každého kousku dortu z kaváren Crosscafe.

Jaké dorty jsme ochutnali?


Vláčný a šťavnatý korpus z mandlové mouky s jemnou příchutí citrusové kůry je proložen svěží chutí mascarpone, které se vám rozplyne na jazyku. Ořechy, třtinový cukr a přírodní aroma rafinovaně doplní výsledný Mrkvový dort s ořechy tak, že nebude moci odolat dalšímu kousku.

5a4b85d0bbc1bobrazek.jpgVaše srdce si jednoznačně získá i dort Berry White překypující sladkými malinami. Jemná chuť tvarohu s kombinací ovoce a tenkého korpusu učaruje vašim smyslům. Kromě báječné chuti obsahuje také dostatek vlákniny a vitamínu C.

5a4b85da1e3bdobrazek.jpgKrálem tradiční cukrářské dílny je Foret Noire známý také jako Schwarzwaldský dort. Spojení lahodné čokolády, šlehačky a chutě šťavnatých višní je stále nepřekonatelná. Do jemného korpusu jsou přidány navíc kousky čokolády, které dort dělají ještě více neodolatelný.

Všechny tři dorty byly skvělé! Pokud si budete chtít vychutnat kávu a dát si k ní chutný dort, zajděte do Crosscafe.