Kaufland-Cultura-Vini-vizual1.jpg

Pro ty, kteří milují prosecco máme tip na Prosecco Cultura Vini. Je jako stvořené pro letní večer. Lehké, chutné a velmi příjemné. Podle výrobce má vůni i chuť ovocných tónů, je svěží a chuť doplňuje příjemná kyselina. Hodí se jako přípitek, do koktejlů nebo jen tak samotné. Ideální teplota pro podávání je 8-10 °C. Cena za 0,75 l je 89,90 Kč.

Zeptali jsme se testerek, jak jim Prosecco Cultura Vini chutnalo, rádi se s vámi podělíme o jejich recenze a doporučení:

62dfaf18264c8Kaufland-Prosecco-Cultura-Vini1.jpgKarolína:
Mezi letní nápoje, které piju ráda rozhodně patří prosecco. Na grilování v redakci Žena-in jsme měli možnost ochutnat dobře vychlazené Prosecco Cultura Vini, velmi lehké a jemné, takové, které chcete pít pořád. Je velmi chutné, rozhodně vyzkoušejte!

Klára:
Prosecco miluju! Značka Cultura Vini mě oslovila, mám radost, že si mohu v Kauflandu koupit toto prosecco ještě navíc za super cenu kolem 100 Kč. 

Hana:
Prosecco Cultura Vini je velmi dobré, vychlazené chutná nejlépe. Má jemně sladkou chuť a jemné bublinky. Mohu doporučit, myslím, že bude chutnat skoro všem ženám!

Zuzana:
Pro letní podvečerní akce je lehké perlivé víno jako stvořené. Já osobně dávám přednost Proseccu, takže jsem byla ráda, že se během grilovací party podávalo Prosecco Cultura Vini. Je to lehoučké a velmi příjemné perlivé víno, trochu sladší chuti, ze které cítíte ovoce. Je svěží a jeho chuť doplňuje příjemná kyselinka. Když si pak do skleničky hodíte ještě jahodu nebo pár malin, nebude mít váš letní večer chybu..

Marta:
K létu bublinky neodmyslitelně patří. A patří už tradičně i k našim redakčním grilovačkám. Během grilování s Kauflandem jsme vyzkoušeli jejich prosecco, které má jemnou lahodnou chuť a jen těžko si nenalijete za chvíli další skleničku. Moc dobré a za skvělou cenu. Doporučuji.

Pod značkou Cultura Vini najdete kolekci vín z celého světa. Hrozny se pěstují po celém světě a každý region má svá specifika. Pokud chcete ochutnat výběr toho nejlepšího, vyzkoušejte značku Cultura Vini z Kauflandu, která zahrnuje vína z několika kontinentů, od francouzských, italských, španělských, australských, kalifornských, jihoafrických, německých, maďarských, portugalských až po chilská, která vybrali zkušení someliéři a vinařští experti. Všechna jsou v kontrolované kvalitě, s etiketou, ze které lze vyčíst zemi a oblast vinohradnictví, podrobnosti o chuti a vůni vína, kolik procent alkoholu obsahuje i doporučenou teplotu servírování. Vyberte si ze širokého sortimentu přesně to, co máte rádi, kvalitu za skvělou cenu.

62cd6150b9f98obrazek.png
Foto: Michal Protivanský

 

Reklama