mceclip1.jpg

Sprchový gel Good Night

Dopřejte si před spaním krátkou sprchu s uvolňujícími éterickými oleji ze švýcarské borovice a indického santalového dřeva. Tato kombinace zaručeně vyžene z hlavy všechny starosti končícího dne. Sprchový gel Good Night zachovává přirozený mikrobiom vaší pokožky, šetrně ji čistí a dodává potřebnou hydrataci. Z této sprchy budete odcházet příjemně naladěni ke spánku a usnete během chvilky.

Sůl do koupele Good Night

K lepšímu spánku vám pomůže krátká večerní koupel. Sůl do koupele Good Night obsahuje tu nejčistší přírodní sůl z termálního pramene a rostlinné i éterické oleje. Uvolní svaly i mysl a zároveň dodá důležité minerály. Koupelnu naplní vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva. Obě tyto dřeviny dokáží snížit krevní tlak a zmírňovat stres či napětí. Po koupeli se vám tak bude usínat mnohem snadněji.

Tělový olej Good Night

Prodlužte si večerní chvilku v koupelně ještě o pár minut a dopřejte si trochu hýčkání. Tělový olej Good Night s vysokým podílem přírodních olejů uzamkne v pokožce vlhkost, zklidní případné podráždění a nádherně ji vyživí. Dřevitá vůně švýcarské borovice a indického santalového dřeva má výrazné uvolňující účinky. Pomůže vám zapomenout na všechny starosti končícího dne a bude se vám tak lépe usínat.

642187199b03eobrazek.jpg

Co na vyzkoušené produkty říkáme my?

Kateřina

Pokud máte chuť na energickou a voňavou koupel či sprchu, rozhodně si pořiďte sprchový gel Good Night od Kneipp. Voní velmi kořeněně a relaxačně, nejedná se o jemnou sladkou vůni, jak jsme zvyklí u většiny sprchových přípravků. Vůně borovice mi připomíná Vánoce a možná právě proto mi je tak příjemná. Díky uklidňujícímu aroma se mi nádherně spalo a těším se, až gel zase použiji. Oceňuji, že se jedná o produkt bez přísad živočišného původu. Pro silnější účinek i vůni doporučuji používat v kombinaci s tělovým olejem.

Vendula

Před otevřením lahvičky Tělového oleje Good Night jsem měla jasnou představu, jak bude olej vonět. Čekala jsem pryskyřici, vůni lesa, ale vůně byla díky mandlovému oleji a oleji ze santalového dřeva velmi jemná a vlastně sladší, přesto i olej ze švýcarské borovice směs hezky doplnil. Olej jsem použila po koupeli a velmi mi vyhovovalo, že jsem kůži promastila a zároveň připravila mysl k odpočinku, což považuji za ideální propojení. Díky vůni jsem se hezky zklidnila a spalo se mi na jedničku, předpokládám, že i díky voňavému oleji.   

Nelly

Večerní vana se solí do koupele Good Night pro mě byla skutečně takovým malým relaxačním zážitkem. Než se vana stihla napustit, koupelna byla provoněná a díky kvalitnímu složení, které zahrnuje olej ze švýcarské borovice a olej z indického santalového dřeva byla moje pokožka po koupeli sametově jemná. Tuto sůl bych doporučila těm, kteří si po náročném dni chtějí dopřát trošku relaxace a zajistit si klidný spánek.

Tyto a další Kneipp produkty najdete zde.

sss.jpg