Zaujalo-li vás poslední dobou něco netradičního v obchodě, přišly jste dnes na stránky magazínu v pravý čas, milé čtenářky! Dnes totiž najdete v novinkách (doufám) spoustu čtenářských tipů. A jeden tip pro vás máme i za redakci.

Suchý šampon je už dnes docela běžná věc. Prášek, který vám pomůže ve chvílích, kdy zrovna nemáte po ruce delší dobu vodu (třeba na výletě) a potřebujete si už nutně umýt vlasy. Ale šampon z papíru, na který jsem nedávno narazil v obchodě NAOKO, mě skutečně překvapil - a tak jsem po něm sáhl.

Balení obsahuje celkem třicet proužků papíru a vřele doporučuji si potřebné množství vytáhnout ještě před namočením rukou, jinak si rozmočíte všechny naráz...

sampon

Jak se aplikuje?

Podle návodu si máte přiložit 3 až 4 kousky papírového mýdla (podle délky kštice) na mokré vlasy. Protože mám letní mikádo, zkusil jsem to nejprve se dvěma kousky...

sampon

Protože jsem po chvíli „zapracovávání“ měl stále pocit, jako bych si na hlavu nic nedal, přihodil jsem třetí proužek.

Jak mi byl (ne)příjemný?

Ani po třetím proužku se nedostavila změna. Respektive trochu ano - na hlavě jsem měl pocit vtíravé mastnoty... a navíc se šampon ve vlasech nepříliš dobře rozpouštěl a vytvářel žmolky.

sampon

A tak jsem vtíral a vtíral, až jsem se nakonec rozhodl umýt si hlavu obyčejným šamponem. Proč? Posuďte pěnivost na následujících dvou fotkách a pochopíte...

Po aplikaci papírového šamponu...

sampon

Aplikace klasického šamponu...

sampon

Objev

Po umytí vlasů jsem se rozhodl, že vyzkouším jeden papírek šamponu rozetřít jen tak na mokré ruce (tedy jinak, než doporučuje postup). A vida, tentokrát se žmolky neudělaly, ale že by to nějak dobře pěnilo, to se říct nedá - spíš to bylo takové mastnější mýdlo. Na hlavu jsem to už raději neriskl. Každopádně takto by aplikace fungovala lépe.

sampon

No, pořád lepší než pověstná Bierhanzlova mast... Závěrem vám ještě prozradím, za kolik jsem si šampon pořídil, kdybyste to náhodou chtěly zkusit. Cena v obchodě NAOKO je 125 korun, ale dá se sehnat i v jiných prodejnách. Na internetu jsem ho viděl už za 95 korun. Každopádně vřele nedoporučuji, respektive doporučuji pouze jako žertovný dárek někomu, komu se chcete pomstít.

Téma dne 1. července 2011: Vychytávky z obchodů

  • jeden denNarazila jste v poslední době v obchodě na něco zajímavého? Sem s tím - pošlete tip ostatním čtenářkám!

Na vaše příspěvky čekám na redakčním e-mailu (viz níže). Posílejte je v pátek 1. 7. 2011 do 14.30 hodin. V příspěvku nezapomeňte uvést, o jakou věc se jedná, jakou s ní máte zkušenost, kolik stála a kde jste ji pořídila. Když přidáte i fotku (prosím jen jednu), bude to úplně efektní! Za svůj příspěvek můžete získat knížku s romatnickým příběhem z nakladatelství ARGO, a to: Jeden den od autora Davida Nichollse.

Reklama