Tereza Č.
5f4cb18461863obrazek.png

Přemýšlela jsem, proč se maska jmenuje Yin and Yang, tedy tmavá a světlá, černá a bílá… Poznala jsem to při použití. Do ruky jsem si sice vymáčkla a na obličej nanesla bílou masku, ale jak jsem ji začala vmasírovávat do pokožky, postupně tmavla, až byla šedá. Pak jsem se v návodu dočetla, že takto to má být. Výrobek totiž obsahuje mikrokapsle s černým uhlím, které se při masáži aktivuje, proto ta změna barvy. Jen pozor, nenechávejte ji na obličeji déle než doporučovaných deset až patnáct minut, pak začíná nepříjemně „táhnout“. Je lepší ji raději smýt dříve než později. A dopřejte si ji za tři či čtyři dny znova. Pozor na okolí očí a úst, ale to snad každý ví, že sem se pleťové masky nenanášejí. Po upláchnutí teplou vodou byla pleť nejen čistější, ale také hladší jako po peelingu.

Kamila F.
5f4cb1ad359eaobrazek.png

Co mě na této masce překvapilo nejvíce kromě toho, že tedy mění barvu? Vůně, která mi připomínala konvalinky. Je úžasné, když maska tu čtvrthodinu působí a vy ležíte, máte zavřené oči a představujete si, že je vedle vás záhon plný rozkvetlých kytek. Maska Epoch Yin and Yang Mask ale konvalinky neobsahuje, stejně voní jasmín arabský, léčivka hodně používaná v Číně, která zklidňuje nejen pokožku. Protože řada kosmetiky Epoch je založená na tom, že využívá staletími osvědčené léčivé účinky rostlin, nechybí tady ani další, hlavně výtažek z perluchy. Ta roste i u nás, je to popínavka, která se také říká voskovka. Je sympatické, že firma tyto rostliny nezískává ve volné přírodě a neničí ji, ale nechává si je pěstovat. Jaká je moje recenze? Ta maska opravdu funguje! Po umytí to byl skvělý pocit, připadala jsem si jak had, který se svlékne ze staré kůže. Obličej jsem měla jako nový, hladký, čistý a cítila se příjemně.

Patricie S.
5f4cb19bb1fabobrazek.png

Stačí mi málo – sluneční paprsky, vydýchaný vzduch či trochu stresu a hned se mi na tvářích objevují nehezké červené skvrny. Vyzkoušela jsem spoustu masek, vždy pomohly jen krátkodobě, tak vkládám naděje i do této. Dobré je, že ji má citlivá pokožka přijala a na obličeji jsem ji tedy mohla nechat skoro doporučovanou čtvrthodinu. Asi tedy obsahuje opravdu přírodní složky, na které nebudu alergická. Když jsem si ji smyla, opravdu byla pleť klidnější, čistá, hladká. Tak jen doufám, že když ji budu používat dvakrát týdně, jak výrobce doporučuje, zvládnu přejít z tramvaje do domů anebo vydržím v kanceláři bez nehezkých červených fleků.

Děkujeme za vaše recenze, můžete se těšit na další testování s oblíbenými produkty NuSkin
5f4cb1c5db9f0obrazek.png

Facebook

Reklama