Také máte rádi pomocníky pro úklid? Neradi vytíráte, nejste spokojena se svým stávajícím mopem? My jsme dostali příležitost se čtenářkami a s bloggerkami vyzkoušet novinku, moderní mop Spontex Express Systém +.

spontex

Sešli jsme se na krásném místě, v novém narozeninovém domě Creative World v pražských Holešovicích a zde jsme se věnovali testování a vytírání podlahy. Jak nám to šlo od ruky se můžete podívat na našich fotografiích. Jestli se vám to zdá jako nuda, sejít se kvůli vytírání, tak jste na omylu. Akce byla super, každá z nás si vyzkoušela moderní mop a jeho vychytávky. V následujícím článku vám přineseme jednotlivé recenze.

Už teď vám ale můžeme prozradit, že Spontex Express Systém + dostal velkou pochvalu.

Pět čtenářek si navíc díky tombole tohoto pomocníka odnesla domů, těšíme se na jejich recenze.

Jaké jsou jeho benefity, co všechno umí?

  • Spontex360 stupňový rotační mechanismus velice účinně mop vyždímá. Unikátní mřížka na stranách kýble umožňuje odstranit hrubou špínu.
  • Díky konstrukci bez ždímacího košíku dochází ke snadnému čištění bez zachytávání vlasů a hrubých nečistot.
  • Návlek z mikrovlákna dobře absorbuje vlhkost, zachytí veškerou nečistotu a je účinný i bez použití čistících prostředků.
  • Ždímací systém je zabudovaný v rukojeti, spotřebitel se tak nemusí při vytírání ohýbat. Mop je vhodný na všechny typy podlah.

Více na www.spontex.cz

Reklama