Máte rádi grilování? Pak můžete vyzkoušet nabídku již připravených produktů značky Tesco Grill. Pokud nechcete trávit s přípravou grilování delší čas, můžete koupit v Tescu maso již naložené a připravené k přímé spotřebě. Vybírat můžete z hovězího, vepřového, ale i kuřecího masa v různých marinádách.

Pro snadnější orientaci jsou všechny produkty označeny značkou Tesco Grill. Pro přehlednou a jasnou orientaci je u každého produktu uveden stupeň pálivosti ve formě papriček. Na stupnici 1–5. Tak jednoduše rozlišíte, zda se jedná o nepálivý produkt (0 do červena zbarvených papriček), nebo extrémně pálivý produkt (5 zbarvených papriček). Na obalu je také přehledná tabulka, s jejíž pomocí jednoduše zjistíte, jak dlouho před grilováním je dobré jednotlivé druhy masa naložit do marinády.

tesco3

Variace chutí a vůní pro každou příležitost – koření pro grilování

V nabídce grilovacích koření najdete od klasického mixu bylinek, který je ideální pro maso zeleninu nebo ryby, přes speciální mixy uzpůsobené jednotlivým druhům masa nebo zeleniny až po mixy, které se chutí a složením inspirovaly oblastmi jako je Arizona, Kansas anebo Louisiana.

tesco4

Omáčky a kečupy k dochucení grilovaných pochoutek

Omáčky k dochucení hotových jídel nesmějí chybět. Vybírat můžete ze šesti druhů, buď podle vhodnosti k určitému typu jídla, nebo podle příchuti. Někdo zvolí klasickou barbecue nebo hamburger, jiný si vybere zelený pepř, chilli, remuládu nebo medovou či hořčičnou.

Jste-li milovníkem kečupů, zaujmou vás příchutě sušených rajčat, pepře nebo papriček jalapenos. Pokud Vám chybí klasická jemná hořčice, není nic jednoduššího, než si jí do kompletní řady pořídit.

Vyzkoušet ke grilování můžete i salátové dresinky. Oblíbené saláty ze zeleniny si tak můžete vychutnat ochucené červenou cibulí, balsamikem, malinami, sezamem nebo pomerančem.

tesco2

Naše testování:

Masa v marinádě a klobásy ke grilování od značky Tesco Grill jsme ochutnali na redakční grilovací párty.

Jako předkrm jsme podávali hamburgery – Hovězí burger jalappeno s opečenou slaninkou, sýrem, cibulí a s kečupem a hořčicí.

Grilovali jsme tyto dobroty: Hovězí burger jalappeno, kuřecí špíz s klobásou, marinované vepřové medailonky, kuřecí spodní filety ve slanině, vepřovou krkovici bez kosti na plátky marinovanou – porto,  Vepřovou krkovici v marinádě s rozmarýnem,  šunkovky s goudou, grilovací klobásy  bratwurst, vše z nabídky Tesco grill, dovážku celého nákupu nám dovezla služba iTesco až do redakce.

tesco6

Myslím, že všechny produkty byly povedené, každý z účastníků akce si vybral to, na co měl chuť. Pro ty, kteří neví či si nejsou jistí, jak maso nakládat nebo se tím nechtějí zdržovat, je to dobrá varianta – koupit si rovnou připravené maso na gril. Ochutnali jsme i omáčky ke grilovanému masu a dresinky pro salát. Omáček je celá řada, jistě si podle vaší chuti vyberete tu, kterou máte rádi.

Podívejte se na naše video:

 

Doporučujeme využít pro nákup službu iTesco www.itesco.cz. Přivezli nám do redakce vše v pořádku a v časovém limitu. Pokud nechcete ztrácet čas nakupováním, je to dobrá a spolehlivá služba.

tesco

Reklama