Máte rádi aktivní pohyb a chcete, aby vaše tělo mělo dostatek živin a bylo připravené na zátěž? Aby vaše klouby a šlachy mohly dostatečně regenerovat a aby byly v kondici pro vaše sportovní aktivity?

My jsme měli možnost v redakci vyzkoušet Geladrink Forte, instantní nápoj s příchutí černého rybízu, který je kolagenní výživou kostí a chrupavek kloubů.

Recenze

Geladrink

Byla jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Geladrink Forte. Hodně sportuji, běhám kolem 20 km týdně a často jsem z pohybu unavená a cítím, jak mi „pracují“ svalové úpony a šlachy. Občas cítím píchání v koleni, a protože nechci řešit zdravotní potíže, dávám svému tělu to, co potřebuje. Geladrink Forte jsem zařadila do času jarních běhů, kdy jsem trénovala na půlmaratón. Každý den jednu doporučenou dávku, po dva měsíce. Tato kúra byla pro mě velmi důležitá – dávala jsem tělu co proto, někdy jsem měla trénink i 4x do týdne. Jsem ráda, že Geladrink Forte obsahoval přesně to, co jako amatérský sportovec potřebuji. Vyhovoval mi velmi dobře, plánuji, že v létě zase začnu s další kúrou. Budu jezdit na kole, běhat, rýt se v zahrádce a namáhat záda při plení plevele. Ideální doba proto dát svým namáhaným kloubům ozdravný elixír. Za mě má Geladrink Forte jedničku!

Čtěte naše články:

Náš tip: Dobrá kloubní výživa by měla, dle výzkumu prof. MUDr. Milana Adama, DrSc. a řady dalších vědců, splňovat následují čtyři kritéria:

Geladrink1) Důležitý je obsah kolagenu, a to ve formě kolagenních peptidů, které jsou vstřebatelné a dostávají se do chrupavkových či kostních buněk. Obsah kolagenní bílkoviny v kloubní výživě je důležitým kritériem, neboť právě ona je výživou kostí i kloubů a přispívá k udržování jejich normální funkcí.

2) Obsah kolagenu by měl odpovídat denní dávce 3000 až 10000 mg.

3) Dále je vhodné, aby kloubní výživa obsahovala další důležité látky, jako jsou vitamíny, minerály nebo bylinné extrakty.

4) Obsahy těchto látek by měly být významné, blížící se 100 % doporučené denní dávky, mnohdy i více. Třeba vitamínu C by mělo být alespoň 80 mg.

Všem výše uvedeným kritériím odpovídá potravinový doplněk stravy Geladrink Forte, který přispívá k přirozené regeneraci kloubů a komplexnímu posílená pohybového aparátu. Hlavní účinnou látkou Geladrinku Forte jsou tzv. kolagenní peptidy, které podporují a zvyšují tvorbu kloubního kolagenu. Ten představuje až 70 % sušiny chrupavek a je základní stavební bílkovinou, která tvoří pojivové tkáně našeho pohybového aparátu. Ochrana kolagenu je tedy nezbytně důležitá pro pevnost chrupavek a kloubních tkání. Peptidy rovněž napomáhají regeneraci ostatních tkání kloubního systému a přispívají k pohyblivosti kloubů.

Geladrink dále obsahuje vitamín C, který přispívá k přirozené tvorbě kolagenu důležitou pro normální funkci kostí a chrupavek a přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem (antioxidant). S ochranou buněk před antioxidanty pomáhají vitamínu C i další složky tohoto potravinového doplňku – Vitamín E, selen a mangan, který navíc přispívá k udržování pojivových tkání.

Geladrink

Doporučená cena Geladrinku Forte je 674 Kč (balení 420g dávka na 30 dní). Vybrat si můžete z příchutí jahoda, pomeranč, ananas, černý rybíz nebo višeň.

Reklama