5c77e42e00db2obrazek.png
Já jsem nosila do nedávna jen brýle sluneční a těch jsem měla pěknou sbírku. Jen, jak jsem trochu zestárla, oční lékařka mi doporučila pořídit si brýle na čtení. Bohužel, tyto problémy po 40. věku řeší mnoho z nás. Tak jsem si to užila – měření zraku, výběr obrouček. Řeknete si, jsou to jen brýle na čtení, nepotřebuji, aby „nějak“ vypadaly.  Jenže, pak přijdete do optiky a začnete si zkoušet obroučky, které by vám slušely. Původní plán, že stačí obyčejné brýle se rozplyne tak rychle, jako když se v těch obyčejných brýlích podíváte do zrcadla a zjistíte, že takhle v nich opravdu vypadat nechcete.
5c77e45789994obrazek.png

Ráda se s vámi podělím o velmi dobrou zkušenost. Pořídit si brýle není zrovna levná záležitost, tak jsem se nechala inspirovat pražským studiem Easy Optic, které můžete navštívit osobně, ale jejich nabídku brýlí si můžete prohlížet i objednat v online obchodě. Jsou velmi vstřícní a osobně se vám věnují. Nákup brýlí je zde velmi snadný, zábavný a hlavně finančně dostupný a to i když v jejich nabídce najdete obroučky od oblíbených světových značek jako je Prada, Ray Ban, Oakley, Vogue či Dolce and Gabbana.

5c753d21706d6obrazek.png
Nižší cena brýlí je pro nás moc důležitá. Chceme nabízet kvalitní, značkové brýle, které jsou přitom finančně dostupné. Například dnes velmi moderní  Ray Ban obroučky u nás můžete získat od 2 700 Kč. Standardní brýlová skla pro oční korekci od -2,5 do +2,5 dioptrie u nás nakoupíte za 990 Kč/pár. Takže celková cena může být 3 690 Kč za kvalitní brýle i se skly.“, říká paní Jana Lemieux, zástupkyně Easy Optic.
5c77e4626f15eobrazek.png

Jakmile jsem si vybrala obroučky, vzala si mne do parády zkušená optometristka a pečlivě mi proměřila zrak. Nemusela jsem nikam chodit, odborné vyšetření probíhá přímo ve studiu. Vyšetření trvalo půl hodiny a s výsledky pro nové brýle jsme se následně již jen domluvili, kdy budou mé brýle hotové. Musím říci, že jak s výběrem brýlí, s přístupem a s konečnou cenou, jsem byla spokojená. I když jen na čtení, mám perfektní slušivé brýle, ze kterých mám radost!
5c753d0947a3cobrazek.png


5c75305e15550obrazek.pngNaše doporučení a inspirace - podívejte se na stránky studia Easy Optic, nebo se rovnou zastavte ve studiu v centru Prahy u stanice metra I.P.Pavlova, moc rádi vám s výběrem pomůžou a vyberou ty nejlepší pro vás.


Nebojte si brýle vybírat online – v našem článku, který jsme uveřejnili na podzim si můžete přečíst, jak je to v Easy Optic snadné a bezpečné:

Naše další články:

Kde najdete Studio Easy Optic?
náměstí I.P.Pavlova
Jugoslávská 659/11,
Praha 2
ve 4. patře (vchod vedle McDonald’s, zvonek Easy Optic).
5c753038cc3abobrazek.png

Více naleznete zde.

Reklama