V prvních dnech života mého syna jsem dala především na doporučení jeho dětské lékařky, což se mi i vyplatilo. Syn má od narození hodně citlivou pleť, v zimě ho trápí ložiska suché kůže. Proto vím, že je nutné kůži poskytnout dostatečnou výživu a také ji dobře promastit.

Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským Linteo

5a2a8ae76f5ffobrazek.jpgDnes už jsou synovi dva roky a dovolím si občas vyzkoušet nějaké nové výrobky a experimentovat. Olej po koupeli jsem vyzkoušela s důvěrou ve značku Linteo, která se mi osvědčila už dříve (používala jsem vlhčené ubrousky a pěnu do koupele). Důležité pro mě je, že neobsahuje parabeny, barviva, parfémy ani PEG emulgátory. V péči o citlivou pokožku syna se osvědčil, byla to příjemná změna, protože do této doby jsem používala hlavně krémy, u kterých byl někdy problém s hutností a roztíráním, což u oleje odpadá. Navíc mě příjemně překvapilo, že nezanechává mastné fleky na oblečení a rychle se vsákne, což považuji za velkou přednost, pokud nechci každý druhý den měnit synovi pyžamo a povlečení. Olej používáme hlavně večer, jelikož je určený k péči po koupeli a je možné ho vtírat i do vlhké pokožky. Za mě i syna mu dávám velkou jedničku!
Můj tajný tip: Někdy ho po sprše použiju i já. Zkuste to také, je to moc příjemné. :)

Prémiové vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM

5a2a8b3ace5f9obrazek.jpgDalší nezbytností u přebalovacího pultu a také v kabelce každé maminky jsou vlhčené ubrousky. Geniální vynález, říkám já! Neobešla bych se bez nich ani jeden jediný den, a když je náhodou zapomenu doma, okamžitě mířím do nejbližší drogerie a jedny si koupím.
Prémiové vlhčené ubrousky Onclé s přírodním SQUALANEM mají příjemnou vůni, a pokud máte radši ubrousky, které jsou dobře nasáklé, budou vám velmi vyhovovat. Jsou vyrobené ze stoprocentní bavlny, jsou krásně jemné a neobsahují alkohol. Ani po opakovaném otvírání balení nevysychají a udržují si svoji vlhkost. Jediným problémem pro mě bylo, že se mi špatně vytahovaly z obalu, protože jsem zvyklá dělat to jednou rukou. To se ale vyřešilo, když jsem je dala do speciální krabičky s víčkem, určené právě pro vlhčené ubrousky. Maminky jistě vědí. :)