O tom, že má Victoria Beckham svou již v pořadí druhou kolekci kosmetiky pod značkou Estée Lauder už jsme psaly, ale jaká je doopravdy? Několik produktů jsem si z jejího oficiálního webu objednala a jako správná kosmetická blogerka pilně otestovala. Pokud vás tedy zajímá, zda za tu cenu kolekce stojí, čtěte dál.

kolekce

Z loňské kolekce jsem si pořídila pouze dva produkty - rozjasňovač Modern Mercury (je v nabídce i letos) a paletku třpytivých očních stínů. Rozjasňovač používám téměř denně a doporučila bych jej každému. Jeho barva je lehce narůžovělá a sedne každému odstínu pleti. Vydrží celý den a obličej nádherně prozáří. Cena je 55 liber, ale u tohoto produktu, který vám vydrží roky, je vzhledem k jménu VB pro mě osobně přijatelná. Paletka očních stínů byla mým prvním nákupem a nemám proti ní jediného špatného slova - kvalita stínů a jejich výběr je skvělý, ale cenově najdete levnější stíny ve stejné kvalitě. Ovšem sběratelský kousek to je a koupě rozhodně nelituji.

ddd

Letos jsem si nakoupila přímo na stránce www.victoriabeckham.com v první den prodeje, protože si z loňska pamatuji, jak rychle se kolekce vyprodává. Velice chválím servis z Anglie, protože takový neznám ani tady v ČR. Objednávku jsem provedla v pátek ráno a v pondělí jsem měla produkty v ruce. Navíc jsem dostala jeden produkt ve špatném odstínu a na reklamaci jsem dostala odpověď do 15 minut a správný produkt jsem měla v ruce v úterý. Popletený produkt po mě vrátit nechtěli, takže mají můj velký obdiv za klientský servis, který možná nabízí každá luxusní značka, ale jelikož u žádné takové nenakupuji, byla jsem velice příjemně překvapena.

kkkk

I letošní kolekce se povedla. Pořídila jsem si černé oční stíny se třpytkami, výrazné třpytky na oči v tekuté formě a nádhernou rtěnku, kterou od té doby nosím téměř denně. Pokud by vás zajímaly podrobné recenze, podívejte se na můj článek na blogu www.mysticlipstick.cz.

sj

Produkty z VB kolekce jsou nádherné a jedinečné svými obaly, za které si hodně připlatíte. Pokud tedy nepatříte mezi obdivovatele Victorie a nejste sběratelky unikátních kousků kosmetiky, není kolekce pro vás. Jestli vás ovšem novinky zajímají a jednou za čas do kvalitních produktů rády zainvestujete více, pak vám tyhle krásné kousky rozhodně doporučuji.

Reklama