5a2040a3d15adobrazek.jpgRadioXar krém
RadioXar krém má zklidňující a regenerační účinky na podrážděnou a suchou pokožku obličeje a těla. RadioXar krém se dobře vstřebává a skvěle tak vyživuje „svrchní“ vrstvy pokožky.
Je vhodný pro zklidnění a regeneraci pokožky i po radioterapii a chemoterapii. Redukuje pocit horka a pálení. Podporuje zmírnění reakce kůže na ozařování díky intenzivnímu promaštění, hydrataci pokožky a obnově přirozené hydrolipidové bariéry.
Díky své konzistenci jemného krému snadno roztírá a dobře vstřebává, zanechává na pokožce ochrannou vrstvu zaručující její dlouhodobou hydrataci.
  


5a2040acace94obrazek.jpgRadioxar tekuté mýdlo
Radioxar tekuté mýdlo je zdravotnický prostředek s nanostříbrem a kaolinem je určené k čištění a každodenní péči o pokožku celého těla. Díky svému složení snižuje zánět, vyživuje a regeneruje pokožku. Má uklidňující, vyhlazující a mineralizující vliv na pokožku a zvyšuje její přirozenou ochrannou bariéru. Jemně čistí, odstraňuje odumřelé kožní buňky a lehce stahuje póry bez vysoušení pokožky. Zmírňuje podráždění u pacientů s kůží, která je atopická nebo náchylná k atopii. Snižuje pocit pocení a nahromadění mastnoty.
 
Neobsahuje parabeny, silikony, ftaláty, minerální oleje, ropné látky, látky z geneticky modifikovaných plodin, barviva, umělé vonné látky.
 
Moje hodnocení produktů Radioxar:

Moje kůže na rukou je opravdu velmi citlivá a musím uznat, že oba dva produkty obstály na jedničku.

Trochu jsem se obávala tekutého mýdla Radioxar, ale i velmi rozpraskané ruce ho snášely dobře. Mýdlo nepálilo a dobře pěnilo. Asi by byla dobrá i varianta ve větším balení, v případě, že by ho chtěl člověk využít jako sprchový gel.
Krém RadioXar jsem používala zejména přes den. Velmi rychle se vstřebával do pokožky, takže jsem neměla umaštěné oblečení nebo věci kolem sebe. Ale jeho aplikaci jsem kvůli rychlé vstřebatelnosti musela často opakovat. Na noc jsem proto volila předepsané masti od lékaře. Ale jako krém pro celodenní mazání citlivé pokožky mi vyhovoval a nedráždil.

Čtěte také: