Nedávno jste si na našich stránkách mohli přečíst o novince v ošetření pleti u nás - Hydra Facial. Dostali jsme nabídku z pražského studia QuickMaster Cosmetic, abychom jej vyzkoušeli na vlastní kůži. Stojí skutečně za to?

Těm z vás, které ještě o této novince neslyšely, jen krátké vysvětlení, o co se jedná.

Hydra Facial - 30 minut, 4 ošetření pleti, 1 cena

Hydra FacialTato neinvazivní metoda přináší několik unikátních vlastností, které u jiných ošetření nenajdete. Ošetření „Hydra Facial“ je nejnovější metodou tzv. resurfacingu pokožky. Hydra Facial je jedinou procedurou hydradermabraze, která kombinuje čištění, exfoliaci, extrakci, hydrataci a ochranu antioxidanty. To vše v jediném ošetření. Hydrafacial dokáže Vaši pokožku zvláčnit, je neinvazivní, zlepší vzhled jemných linek a vrásek. Poradí si také se zvětšenými póry, pigmentovými skvrnami. Hydra Facial je ošetření, které lze přizpůsobit každému typu pleti včetně pleti náchylné k akné.

Při ošetření pleti pomocí přístroje Hydra Facial se používají jednorázové hlavice. Jde o kompletní rejuvenaci, tedy omlazení a obnovení pleti, kterou kosmetička přizpůsobí Vašim potřebám na míru.

Čištění pleti probíhá speciální formulí s roztokem Aktiv 4, který hluboce čistí pleť. Formule dokáže změkčit kožní maz ulpívající na pleti a nečistoty v pokožce, což výrazně usnadňuje a zefektivňuje jeho odstranění. Samotné odstranění probíhá vakuovým nástavcem a je naprosto bezbolestné.

Nemáte čas? Dá se dohnat

Tak jako mnoho žen, i já bojuji s nedostakem času. Na kosmetiku jsem nikdy pravidelně nedocházela, snažila jsem se chvíli před svatbou, ale po svatbě zase moje aktivita v tomto směru opadla. Vždycky se totiž najde něco důležitějšího než najít si čas sama na sebe.

Párkát v životě jsem tedy kosmetiku navštívila, ale často jsem neměla úplně štěstí na kosmetičku. Ta poslední, ke které jsem chodila před svatbou, byla dobrá, ale čištění pleti pro mě bylo i tak dost nepříjemnou a hlavně bolestivou záležitostí. Sice mě pak čekala odměna ve formě skvělé masáže, tu žádný stroj nenahradí... ale zase ten čas! Většinou jsem u kosmetičky „zamrzla“ na dvě hodiny, někdy i víc, a to už mi ke konci hlavou běželo, co všechno jsem zmeškala. Nemohla jsem se dostatečně uvolnit.

Všechny výše popsané peripetie jsem ale mohla s klidem zapomenout, protože u ošetření pleti metodou Hydra Facial odpadne mnoho nepříjemných faktorů...

Hydra Facial: Rychlé a účinné ošetření

Hydra FacialV salonu mě mile přivítali na recepci, vyplnili jsme kartu a ošetření mohlo začít. Nepotřebovala jsem si nic odkládat, ošetření probíhalo jen na obličeji a zčásti na krku. Při každém kroku mi kosmetička přesně vysvětlila, co se bude dít, takže jsem byla na všechno připravená (nejdřív se uvolňovala lymfa, potom přišlo čištění, chemický peeling, ošetření pleti ochranným krémem ad...). Fází ošetření bylo několik, žádná nebyla bolestivá, jen čištění jsem cítila víc, ale ve srovnání s tím, co jsem zažívala u kosmetičky, to byla procházka růžovým sadem. Žádné nepříjemné napařování, žádný tlak prstů, že máte pocit, jako by vám kosmetička chtěla promáčknout lebku směrem dovnitř (nemluvě o kosmetičkách s umělými nehty jako lopaty, to jsem jednou taky zažila a myslela jsem, že vyskočím z kůže...) Tady vše probíhá „bezdotykově“, kosmetička jen vyměňuje různé jednorázové hlavice, napojené na přístroj.
Kromě toho bezbolestného zážitku pro mě ale největším překvapením byla doba, kterou jsem v salonu strávila - celkem 45 minut, samotné ošetření trvá minut 30. A vy jdete ven s hladkou a vypnutou pletí jako po dvou hodinách u klasické kosmetičky, navíc pleť ani není tak podrážděná, protože na ní nikdo dvě hodiny „nařádí“, případné začervenání zmizí po chvíli. Byla jsem víc než mile překvapená.

Je to už skoro 14 dní, co jsem proceduru vyzkoušela, pleť je pořád krásně hladká. Já tedy mohu Hydra Facial doporučit - i těm ženám, které mají citlivou pleť a bojí se podstupovat podobné procedury kvůli strachu z toho, jak bude jejich pleť reagovat. Tady se není čeho obávat.

Více informací najdete na stránkách www.bezchlupu.com a http://www.bezchlupu.com/hydrfacial/

Reklama