Mám ráda cvičení a uvítám jakékoli novinky, které se mi naskytnou. Jednou z nich byl kruhový trénink v posilovně pro ženy – v Expresce.

Kruhový trénink je založen na střídání kardio cvičení a posilování. U cvičení se rozhodně nebudete nudit, je to dynamické cvičení, kde postupně střídáte cviky po 30 vteřinách.

ii

Na kruhovém tréninku nejvíce oceňuji, že se postupně zapojí celé tělo. Posílíte všechny problémové partie a krásně se protáhnete. Já svůj trénink začínám vždycky 10-15 minutovým joggingem nebo se rozehřeju na Orbitreku.  

Poté začínám kardio-posilovací střídačku, kdy jedno kolo zabere přibližně 25 minut. Já si dávám minimálně dvě kolečka a potom se důkladně protáhnu, aby mě pak druhý den tolik nebolely svaly.

Myslím, že cvičení v Expresce uvítají především ženy, které se cvičením chtějí začít. Expreska je skvělý start, kde se budete cítit dobře. Je to posilovna, kde potkáte pouze samé ženy, takže se nemusíte bát, že se ztrapníte před nějakým svalovcem :-) navíc intenzivní trénink vám nezabere příliš času, ale je potřeba chodit alespoň 3x týdně.

o

Také oceňuji, že se nemusím objednávat na konkrétní hodinu. Když mám čas, tak zaskočím do Expresky, zacvičím si a mohu pokračovat ve svém dalším programu :-) To si myslím, že v dnešní uspěchané době uvítá každá žena.

Po cvičení se pokaždé dostaví skvělý pocit, takže nakonec tam možná s nadšením budete docházet každý den :-)

Více informací najdete na http://expreska.cz/

expreska

Reklama