V redakci jsem dostala na testování epilátor IPL Derma Perfect Instant od značky Rowenta, který na mém těle zahájil boj s nepříjemnými chloupky. Už po několika týdnech testování jsem pocítila výsledky.

Chloupky jsou nepříjemnou záležitostí, která trápí snad všechny ženy a ani já nejsem výjimkou. Samotnou mě otravovalo, že jsem si jeden den oholila nohy a druhý den už jsem cítila, že zase začínají růst chloupky. Pouhou žiletkou nikdy neodstraníte kořen chlupu, a proto se za pár dní musí člověk znova oholit. Mě už tenhle problém ale naštěstí nemusí trápit.

Před tím, než se mi do rukou dostal epilátor IPL Derma Perfect Instant, tak jsem několikrát do týdne používala klasickou holicí žiletku. Nikdy jsem nepreferovala voskové pásky nebo vytrhávací epilátory, tyhle metody mi přišli zbytečně bolestivé. Měla jsem obavy i z epilátoru IPL Derma Perfect Instant, ale nakonec byly úplně zbytečné. Epilace s ním vůbec nebolí. Jediné, co při používání cítím, je pouze pulzující teplo, které zacíleným paprskem umožňuje 2x rychlejší epilaci.

e

Práce s epilátorem je velmi snadná. Před použitím si nastavím zvolený program a začínám s epilací, která mi zabere asi 40 minut. Je to samozřejmě mnohem delší proces, než při holení se klasickou žiletkou, ale holení není tak časté. Já epilátor používám cca 1-2 za 14 dní.

Epilátor už testují několik týdnů a musím uznat, že již po prvních dnech testování jsem poznala, že moje chloupky na těle zřídly, zesvětlaly a jejich růst se značně omezil. Předpokládám, že do léta se jich zbavím nadobro.

e

 

Epilátor IPL Derma Perfect Instant Soft zajistí revoluční bezbolestnou epilaci pro dokonale hladkou a jemnou pokožku vycházející z patentované technologie ACTIVE PULSE jenž maximalizuje účinek redukce chloupků. rowentaProfesionální výsledky se dostaví díky rotačnímu válečku, který zajistí rovnoměrné ošetření bez vynechaných míst. Navíc Quartz (křemíková) lampa vystačí na celou dobu ošetření, není tak třeba dokupovat náhradní a je vyměnitelná pro další členy rodiny.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Softmyslí na vaše bezpečí.  Vysoká bezpečnost pro oči je garantovaná dle nejpřísnějších mezinárodních norem. Maximální, dermatologicky potvrzená bezpečnost a účinnost je dána automatickým zablokováním paprsku, pokud okénko není v kontaktu s pokožkou, nebo pokud je pokožka příliš tmavé. Používání epilátoru je příjemné, jeho kompaktní rozměry jsou vytvořeny tak, aby aplikace byla ergonomická a skladování jednoduché.

Rowenta IPL Derma Perfect Instant Softje k dostání od listopadu 2015 za cenu 9999,-Kč.

Více informací na www.rowenta.cz

Reklama